Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
Menu

anonse.jpg





Rozkład jazdy PKP

odjazdy-m.jpg
przyjazdy-m.jpg

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Etyka
Autor: jaro60 dnia 26 maj : 08:02
Swieta racja.

[News] Uzdrowiciel
Autor: jaro60 dnia 21 maj : 13:23
I co na to Puste Obietnice,cos zapanowala dziwna c [ more ... ]

[News] Normalność
Autor: jaro60 dnia 21 kwi : 07:45
Dla mnie, to Tusk jak wroci do kraju to powiinien [ more ... ]

[News] Wykład dr Zbigniew Stanuch "Golgota Kobiet - relacje więźniarek Ravensbrück
Autor: Jan II dnia 14 kwi : 10:07
Bardzo przejmujący wykład. Ale mówienie o kobietac [ more ... ]

[News] Paplecznik - czyli wTylewizji po Goleniowsku cześć 10
Autor: MW dnia 02 kwi : 16:27
Przegadane to . Podane w mało ciekawej medialnie f [ more ... ]

[News] Sedno sprawy
Autor: jaro60 dnia 17 mar : 13:16
Oczywista prawda.Tylko opozycyjni POpaprancy mowia [ more ... ]

[News] Nobliści
Autor: jaro60 dnia 28 sty : 08:01
SWIETA RACJA.

[News] Ja nie mam czasu!
Autor: admin dnia 17 sty : 00:45
Jasne że to nie tajemnica. Chodzi o radnego Czerw [ more ... ]

[News] Ja nie mam czasu!
Autor: MW dnia 17 sty : 00:18
" eden z radnych" - jak wiecie który to dlaczego [ more ... ]

[News] Park 750 - lecia Goleniowa i konsultacje społeczne???
Autor: Jan II dnia 11 gru : 22:19
Uważam - w przeciwieństwie do Pani Muszyńskiej, że [ more ... ]


Forum
Goleniów net - Portal Powiatu Goleniów :: Forum :: Nasz Goleniów :: Wybory samorządowe 2014
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Wybory samorządowe przed nami
Idź do strony       >>   Rozpoczęcie nowego tematu
Moderatorzy: admin, Adam, Margo, Andrzej, Jacek_C
Autor Odpowiedzi
admin
pon lis 03 2014, 10:41 Cytuj
Bugajski

Zarejestrowany #1
Dołączył: czw kwi 12 2007, 05:00
postów: 71

Wybory samorządowe przed nami jeżeli ktoś z Państwa nie zna nzawisk kandydatów , ich liste może znaleść pod tym linkiem http://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/gminy/view/320402

po kliknięciu na link znajdą Państwo listy kandydatów na radnych orazburmistrzów z podizłaem na obwody wyborcze i okręgi

Andrzej Bugajski


Powrót do góry
Margo
wto lis 04 2014, 08:26 Cytuj

Zarejestrowany #331
Dołączył: sob lip 11 2009, 06:58
postów: 60

Jedno mnie ciekawi- 3 lata temu kiedy PKS Gryfice wygrały przetarg na dowóz dzieci do szkół,nasi Radni dostrzegli,iż uciekają z miejskiej kasy podatki za tę usługę. W tym roku nastąpiła powtórka z rozrywki i jakoś nie słyszałam głosu sprzeciwu. Cóż w sumie nie ma co się dziwić skoro prawie każdy Radny w jakiś sposób powiązany jest albo z Gminą albo z Powiatem. Na takich zawsze można znaleźć haka. Zamówienie publiczne na dowóz dzieci do szkół opiewa na kwotę 56414,88 łącznie z podatkiem VAT (podatek VAT,który gmina straci to prawie 13000 zł) Pytanie- kto miał interes w tym,aby to właśnie Gryfice wygrały przetarg?
Powrót do góry
Margo
wto lis 04 2014, 10:07 Cytuj

Zarejestrowany #331
Dołączył: sob lip 11 2009, 06:58
postów: 60

A nie mogło być tak? Ale jak zakupy robi się tylko po marketach, to jakie można mieć wyobrażenie o handlu na straganie?

Grafika: http://goleniow.net.pl/e107_files/public/1415092037_331_FT430_chemno_.jpg
Powrót do góry
Margo
wto lis 04 2014, 10:36 Cytuj

Zarejestrowany #331
Dołączył: sob lip 11 2009, 06:58
postów: 60

Jakby postawić na miejscu obecnego obelisku odpowiedniej wielkości pomik, to zabetonowane Planty nie różniłyby się za wiele od placu w Phenianie.

Grafika: http://goleniow.net.pl/e107_files/public/1415093787_331_FT430_wielki_wdz.jpg
[/html]
Powrót do góry
Margo
śro lis 05 2014, 10:22 Cytuj

Zarejestrowany #331
Dołączył: sob lip 11 2009, 06:58
postów: 60

Marzenna Budek Sylwester Kinik Roman Latuszek Czesław Majdak Jerzy Maksym Beata Nawrot Halina Nebratenko Krzysztof Rutkowski Tadeusz Skałecki Henryk Zajko. Pamiętacie te nazwiska? To oni głosowali za likwidacją szkół i przedszkoli! Przypomnijcie sobie uchwalanie Strategii Oświatowej, którą dopchnięto kolanem? To oni chodzili na postronku partii i chodzą nadal (niektórzy z tych państwa zasiadają w radzie). Cieszę się bardzo, że choć w Gminie można ten chory układ zmienić. Czy tego, jako wyborcy dokonamy? Jeżeli będziemy głosowali świadomie to tak, ale jeżeli przyjmiemy postawę olewacza-NIE. Czy przyszłe cztery lata będą czasem straconym? Sami musimy odpowiedzieć sobie na to pytanie. Może na razie Was to nie obchodzi,ale popatrzcie na wykańczanie przez Gminę i Radnych straganiarzy. Zazdrościcie tym ludziom żyłki do handlu? Zazdrościcie tym emerytkom, które stoją sobie , aby sprzedać trochę marcheweczki czy pietruszki i w ten sposób załatać dziury w budżecie? Ja nie zazdroszczę, ale karać ich za chore ambicje i arogancję władzy przy pełnej aprobacie ludzi,którzy mają NAS reprezentować, to już chwyt poniżej pasa.
Powrót do góry
Margo
śro lis 05 2014, 10:26 Cytuj

Zarejestrowany #331
Dołączył: sob lip 11 2009, 06:58
postów: 60
Dowozy dzieci do szkół też jest ciekawym tematem. A ja mam jedno pytanie- czy PKS Gryfice przeniósł swoją bazę do Goleniowa? Czy płaci podatki za autobusy koczujące na parkingach?
Powrót do góry
Anonim
śro lis 05 2014, 10:30 Cytuj
Gość
Jolanta Jarlaczyńska
Jan Staniucha
Zapomniałam jeszcze o tych Radnych-bezradnych. Oni wstrzymali się od głosu, kiedy doprowadzono ich do pionu w kuluarach.Czym ich zaszantażowano? Przecież to pracownicy jednostek podległych Gminie. Wszystko na temat.
Powrót do góry
Tulipan
śro lis 05 2014, 11:19 Cytuj
Gość

Byłem święcie przekonany,że Krzysiu Zajko będzie startował na burmistrza. Zagłosowałbym na niego (fajne ciacho).Kiedy dowiedziałem się,że mój ulubiony kandydat nie startuje, zacząłem zastanawiać się dlaczego?I chyba znalazłem odpowiedź. 23-10-2013 r. Krzysiu Z. założył własną działalność gospodarczą Badanie rynku i opinii publicznej (PKD 73.20.Z) . Posiłkując się oświadczeniem majątkowym za rok 2013, dchodów nie miał złych. Za praktycznie dwa miesiące działalności Z.K. wykazał dochód w wysokości 12209,25 zł. W oświadczeniu na koniec kadencji wykazał natomiast przychód/dochód z działalności w wysokości 66577,28 zł. I tak sobie myślę, czy przypadkiem ktoś Krzysiowi nie zasugerował, aby nie startował w wyborach, nie robił konkurencji, bo straci zlecenia jak nie wygra i nie zostanie Burmistrzem?
Powrót do góry
Anonim
śro lis 05 2014, 12:14 Cytuj
Gość
No tak.Od samego początku po zmianie przewoźnika i sposobie rozliczania dowozu dzieci do szkół,do Wydziału Edukacji wpływają skargi,a urzędnicy i nasi radni-bezradni nic z tym nie robią.Ciekawe dlaczego?
Powrót do góry
admin
śro lis 05 2014, 01:30 Cytuj
Bugajski

Zarejestrowany #1
Dołączył: czw kwi 12 2007, 05:00
postów: 71

Margo napisał(a) ...
Marzenna Budek Sylwester Kinik Roman Latuszek Czesław Majdak Jerzy Maksym Beata Nawrot Halina Nebratenko Krzysztof Rutkowski Tadeusz Skałecki Henryk Zajko. Pamiętacie te nazwiska? To oni głosowali za likwidacją szkół i przedszkoli! Przypomnijcie sobie uchwalanie Strategii Oświatowej, którą dopchnięto kolanem? To oni chodzili na postronku partii i chodzą nadal (niektórzy z tych państwa zasiadają w radzie). Cieszę się bardzo, że choć w Gminie można ten chory układ zmienić. Czy tego, jako wyborcy dokonamy? Jeżeli będziemy głosowali świadomie to tak, ale jeżeli przyjmiemy postawę olewacza-NIE. Czy przyszłe cztery lata będą czasem straconym? Sami musimy odpowiedzieć sobie na to pytanie. Może na razie Was to nie obchodzi,ale popatrzcie na wykańczanie przez Gminę i Radnych straganiarzy. Zazdrościcie tym ludziom żyłki do handlu? Zazdrościcie tym emerytkom, które stoją sobie , aby sprzedać trochę marcheweczki czy pietruszki i w ten sposób załatać dziury w budżecie? Ja nie zazdroszczę, ale karać ich za chore ambicje i arogancję władzy przy pełnej aprobacie ludzi,którzy mają NAS reprezentować, to już chwyt poniżej pasa.



Ja osobiście dodał bym że kandydaci na Radnych Andrzej Wojciechowski ówczesny burmistrz oraz jego zastępca Krzysztof Zajko , byli najbardziej za likwidacją części szkół i przedszkoli oraz prywatyzacją prawie wszystkich.

Pan burmistrz A. Wojciechowski złamał swoje hasło wyborcze, w którym obiecał kiedy kandydował na burmistrza , że nie zlikwiduje żadnej szkoły po czym zlikwidował szkołę w Stawnie.
O ironio teraz kandydują ci Panowie z komitetu KWW Nasz Goleniów Nasza Gmina  którego jedno z haseł brzmi:

     "Zaprzestaniemy przekształceń placówek oświatowych."

Aż na usta śle mi się zdanie.

KPINY PANOWIE SOBIE URZĄDZACIE !!

Z kogo robicie wariatów, myślicie że obywatele nie pamiętają waszych poczynań. Może obywatele nie.

Ale ja, który wtedy powołałem do życia komitet przeciwko przez was zaplanowanej chęci likwidacji szkół i przedszkoli oraz ich prywatyzacji NIE ZAPOMNIAŁEM!

Dzięki moim działaniom i zacnym osobom które mnie wspierały powstrzymałem wasze zapędy.

W tym jednym haśle cały komitet pod wodzą byłego sekretarza Ireneusza Zygmańskiego gminy jest dla mnie zdyskredytowany !

Oprócz tych 2 panów prywatyzację szkół popierał ówczesny radny a obecny kandydat z tego komitetu Pan Mieczysław Bździuch

Dziwię się paru zacnym osobą którzy chcą kandydować z listy z której kandydują ci panowie

A jaką dajecie pewność Panowie że po wygranych wyborach nie złamiecie wyborczych haseł i znowu nie będziecie chcieli zlikwidować szkół, skoro cześć z was już to zrobiła !



TAKIE SĄ FAKTY

Andrzej Bugajski




[ Edytowany śro lis 05 2014, 01:33 ]
Powrót do góry

Szybka odpowiedź:

 

Idź do strony       >>    Rozpoczęcie nowego tematu

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System


Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]

Dorabianie kluczy Goleniów

Ogłoszenia

Czas generowania: 0.3276 sek., 0.0099 z tego dla zapytań.