Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
Menu

anonse.jpg

Rozkład jazdy PKP

odjazdy-m.jpg
przyjazdy-m.jpg

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Ja nie mam czasu!
Autor: admin dnia 17 sty : 00:45
Jasne że to nie tajemnica. Chodzi o radnego Czerw [ more ... ]

[News] Ja nie mam czasu!
Autor: MW dnia 17 sty : 00:18
" eden z radnych" - jak wiecie który to dlaczego [ more ... ]

[News] Park 750 - lecia Goleniowa i konsultacje społeczne???
Autor: Jan II dnia 11 gru : 22:19
Uważam - w przeciwieństwie do Pani Muszyńskiej, że [ more ... ]

[News] Park 750 - lecia Goleniowa i konsultacje społeczne???
Autor: jaro60 dnia 10 gru : 18:02
Panu burmistrzowi uderza woda sodowa do glowy.Pani [ more ... ]

[News] Cześć druga pt. Akcja wyborcza - odcinek pierwszy
Autor: MW dnia 08 lis : 22:14
przydługie to jest. Max 10 minut proponuję.

[News] Burmistrz ogłasza! Po cichu
Autor: MW dnia 08 lis : 22:11
Dotyczy obszaru przy GPP. W czym problem? Jak napi [ more ... ]

[News] Paplecznik - czyli wTylewizji po Goleniowsku cześć 1/01
Autor: MW dnia 06 lis : 13:16
Takie sobie to jest.

[News] Hymn Polski na mecie maratonu w Dreźnie
Autor: MW dnia 24 paź : 19:19
Brawa dla Dariusza i ekipy.

[News] Wyborcze roszady
Autor: MW dnia 22 paź : 15:32
I po zawodach

[News] STOP agitacji !
Autor: MW dnia 21 paź : 12:40
Hehe, to wszystko co poniżej winno być usunięte z [ more ... ]


wtorek 22 styczeń 2019
Czynsz w TBS.

logotbs.pngCzynsz Towarzystwa Budownictwa Społecznego zazwyczaj do najniższych nie należy. Jest to spowodowane tym, że TBS z części kwoty czynszu spłaca kredyt zaciągnięty w Krajowym Funduszu Mieszkaniowym. Ustalenie wysokości czynszu leży w gestii Towarzystwa, ale jego maksymalną wysokość reguluje ustawa z dnia 26 października 1995 r. o niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego, a dokładniej art. 28 tejże ustawy.
Wysokość czynszu w mieszkaniach TBS nie może przekraczać 4% wartości odtworzeniowej lokalu, która jest ogłaszana przez Wojewodę w Dzienniku Urzędowym danego województwa.

Od 01 października 2018 r. do 31 marca 2019 r. wskaźnik przeliczeniowy kosztu odtworzenia 1 m kw. powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych wynosi 3656 zł. (Poz.4338 Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 27 września 2018 r.)

Jak łatwo policzyć, miesięczna wysokość czynszu w goleniowskim GTBS-ie nie może przekroczyć kwoty 12 zł 19 gr za metr kwadratowy zajmowanego mieszkania.

Statut Goleniowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego w par.20 mówi cytuję: "Czynsze najmu w zasobach mieszkaniowych Spółki są ustalane przez Radę Gminy, na terenie której te zasoby się znajdują i kalkulowane tak, aby ich suma dla całych zasobów będących własnością Spółki pokrywała koszty eksploatacji i remontów budynków oraz spłatę zaciągniętych kredytów i pożyczek. Spółka przedstawia Radzie Gminy propozycje stawek czynszów wraz z kalkulacją."
Jednym słowem Zarząd Goleniowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego nie może w sposób dowolny regulować wysokości czynszu w danym przedziale czasowym.
(red.)

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  wtorek 22 stycznia 2019 - 15:45:54  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 21 styczeń 2019
Wiem, że nic nie wiem.

ZARZĄDZENIE NR 18/2019 Burmistrza Gminy Goleniów z dnia 15 stycznia 2019 r. w sprawie powołania składu Społecznej Rady Kultury ukazało się na stronie BIP Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie na drugi dzień.

Zarządzenie Nr 26/2019 Burmistrza Gminy Goleniów z dnia 17 stycznia 2019 r. w sprawie treningowego uruchamiania syren alarmowych zainstalowanych na terenie miasta Goleniów ukazało się na BIP Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie w tym samym dniu.

Zarządzenie Burmistrza Gminy Goleniów dotyczące podwyżek stawek bazowych czynszu lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy - na stronie BIP Urzędu nie znajdziemy.

(red.)

Z ostatniej chwili

Zarządzenie nr 20/2019 Burmistrza Gminy Goleniów z dnia 15 stycznia 2019 roku w sprawie określenia stawek bazowych czynszu za 1m kw. powierzchni użytkowej lokali mieszkalnych wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu gminy zostało udostępnione na stronie BIP Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie o godz. 13:59.
LINK do treści Zarządzenia - http://bip.goleniow.pl/strony/19241.dhtml
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  poniedziałek 21 stycznia 2019 - 13:37:10  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 19 styczeń 2019
Prawda w remoncie

tood-m.jpg Szanowni Państwo!

Kiedy ginie z rąk zabójcy człowiek, który zapisał się niezbyt chlubną kartą dokonań na polu politycznym, to co należy o nim mówić: prawdę, półprawdę czy może zamilknąć? Nie znam dobrej odpowiedzi, dlatego wybieram ten trzeci wariant.

Wypowiedź „Króla Europy” na ten temat zabrzmiała co najmniej dwuznacznie, gdy obiecał walkę z mową nienawiści, którą tak skutecznie sam rozpętał i konsekwentnie kontynuuje.

Jest przysłowie mówiące o tym, że kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Totalnej Targowicy udawało się burzy unikać, ale wszystko do czasu. Żywioł bywa nieprzewidywalny i zamiast uderzać wyłącznie w PiS, uderzył w anty-PiS. Rozbudzanie nienawiści jest grą z ogniem, który chyba wymknął się spod kontroli. Miejmy nadzieję, że stanie się to przestrogą dla siewców nienawiści.
 
Zajmijmy się zatem czymś innym, na przykład sprawą najwyraźniej zaniedbywaną przez tych, którym powierzyliśmy nasze bezpieczeństwo, między innymi ekonomiczne.


Polonia w USA walczy z antypolską ustawą 447, a Ambasador Polski w Kanadzie przeciwnie, właśnie rozpoczął negocjacje, co mamy oddać żydowskiemu przemysłowi holokaustu jako rekompensatę za nienależne mienie bezspadkowe. Rząd w Warszawie tajemniczo, a może bojaźliwie milczy w tej sprawie.

Pozdrawiam i do następnej soboty

Małgorzata Todd
 
 
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 19 stycznia 2019 - 13:35:59  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 18 styczeń 2019
IV sesja Rady Miejskiej w Goleniowie - 18 stycznia 2019

Trwa Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Goleniowie. Porządek obrad IV nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w dniu 18 stycznia 2019 r.
 
Porządek Obrad
 
Otwarcie obrad i stwierdzenie kworum.
Odczytanie porządku obrad sesji.
Projekt uchwały w sprawie warunków udzielania i wysokości stawek procentowych bonifikat od opłaty z tytułu przekształcenia prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów.
Zamknięcie obrad sesji.


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 18 stycznia 2019 - 16:16:50  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 17 styczeń 2019
Posiedzenie - Komisja Skarg i Wniosków Rady Miejskiej w Goleniowie 19.01.2019r

Posiedzenie  - Komisja Skarg i Wniosków Rady Miejskiej w Goleniowie 19.01.2019r.  Rozpatrzenie skargi mieszkańca na nie realizację przez Burmistrza Gminy Goleniów własnego regulaminu dotyczącego pracy Straży Miejskiej w godzinach nocnych.  Wybór wiceprzewodniczącego komisji.
 
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 17 stycznia 2019 - 11:50:09  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 16 styczeń 2019
Paplecznik - czyli wTylewizji po Goleniowsku cześć 07

Odcinek Siódmy pt. "Ciąć czy nie ciąć ? Czyli, co spędza sen z powiek inspektora cm. " - Cykliczny program satyryczny, którego celem jest przedstawianie w inny sposób wydarzeń w naszym gminnym grajdołku. Prowadzenie Adam Zygmański i Andrzej Bugajski. Tym razem omawiamy wycinki drzew, ponownie budowę dworca kolejowego i paru innych spraw .

Wśród czytelników, którzy nadeślą na adres -email- swoje propozycje tematów rozlosujemy dwie ciekawe pozycje książkowe ufundowane przez Wydawnictwo Poznańskie.
 
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 16 stycznia 2019 - 21:08:58  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 15 styczeń 2019
Ja nie mam czasu!

15.01.2018a.png Zadaniem Komisji Rewizyjnej jest kontrolowanie w imieniu i na zlecenie Rady działalności burmistrza, gminnych jednostek organizacyjnych oraz jednostek pomocniczych (sołectw).

Komisja Rewizyjna nie jest organem, którego zadaniem jest wykrywanie w trybie operacyjnym przestępstw czy nadużyć. Powinna ona jednak dążyć do potwierdzenia określonych faktów, które przedstawia Radzie. Komisja Rewizyjna może przekazać z własnej inicjatywy swoje ewentualne wątpliwości, wykryte podczas przeprowadzanej kontroli, profesjonalnym organom kontroli, tj. Regionalnej Izbie Obrachunkowej, Wojewodzie, Najwyższej Izbie Kontroli, a także Policji lub Prokuraturze.

Na chwilę obecną w skład Komisji Rewizyjnej wchodzą:
-Musialska Jolanta - Przewodnicząca Komisji (KWW Roberta Krupowicza)
- Chodyko Dorota (KWW Łączy Nas Gmina)
- Czerwiński Krzysztof (KWW Roberta Krupowicza)
- Latka Małgorzata (KW PiS)
- Mituła Łukasz (KWW Łukasza Mituły)
- Muszyńska Aleksandra (KW PiS)
- Paciorek Katarzyna (KW PiS)
- Panek Artur (KWW Roberta Krupowicza)
- Sypień Krzysztof (KWW Łączy Nas Gmina).

Radny składając ślubowanie jednoznacznie stwierdza, że wszystkie obowiązki są mu dobrze znane i świadomie godzi się je wykonywać.

Radny  ślubując rzetelne sprawowanie swoich obowiązków zobowiązuje się do sumiennego i aktywnego działania nie tylko w samych obradach rady, ale również w działalności komisji.
Radny nie podejmuje działań mając na uwadze tylko swoją popularność i własne interesy.
Niestety nie dla wszystkich jest to oczywiste. Przy ustalaniu Rocznego Planu Pracy Komisji Rewizyjnej jeden z jej członków powiedział " Tych tematów jest sporo, a ja nie mam czasu na to, żeby zawodowo się poświęcić kontrolom Komisji Rewizyjnej. Wie pani. Ja mówię jasno czy nie? (wypowiedź na podstawie zapisu audio z posiedzenia Komisji Rewizyjnej)
W dalszym toku dyskusji padło pytanie - A ma pan czas żeby być radnym?
Odpowiedź radnego - No muszę znaleźć czas. To nie znaczy, ze muszę chodzić na wszystkie kontrole. Tak?

Wnioski niech każdy wyciągnie sobie sam.  

(red.)
 
 
 
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 15 stycznia 2019 - 16:39:03  ::  Czytaj/Komentuj: 2

Zapraszamy na bal charytatywny dla Kingi Ostrowskiej.

Zapraszamy na bal charytatywny dla Kingi Ostrowskiej.
 
Zapraszamy do wspólnej szczytnej zabawy. 
 
Szersze informacje w materiale Video.
 
UWAGA!
 
Wpłat za bilety  dokonujemy na rachunek: Bank BGŻ
04 1600 1462 1815 9064 5000 0001
Stowarzyszenie Trzy Rybki Rybki
ul. A. Mickiewicza 7, 72-100 Goleniów
tytułem: Cele statutowe - leczenie i rehabilitacja Kingi Ostrowskiej

Informacje szersze https://www.facebook.com/kamapiwowarska
 
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 15 stycznia 2019 - 12:41:35  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 12 styczeń 2019
Akcja i reakcja

todnew.jpg Szanowni Państwo!

Oglądając wystąpienia unijnych i rodzimych przygłupów na eksponowanych stanowiskach, błędnie zakładamy, że rządzić każdy umie. Mylimy przy tym cele ze strategią ich osiągania. Łatwo wytykać błędy, gdy coś nie wyszło. Ale czy przy totalnej negacji wszelkich poczynań rządu przez Totalną Targowicę należy jeszcze dopuszczać się krytykowania go przez ludzi pokładających w nim nadzieje? Tak, ponieważ krytyka konstruktywna nie polega na narzekaniu, a na ostrzeganiu o ewentualnych niebezpieczeństwach, na tym, żeby wszyscy wiedzieli, że my też wiemy, gdzie czyhają zagrożenia.

Ciągle mam nadzieję, że zjednoczona prawica ma jakiś pomysł przeciwstawienia się żydowskim roszczeniom, wynikającym z dokumentu nr 447, przyjętego przez Kongres USA. Ten akt wrogiej akcji nie znalazł na razie sensownej, konkretnej reakcji ze strony naszego rządu. Pozostaje więc kwestia co gorsze: czy „pokojowe” przejęcie nas przez Zachód, czy zbrojne przez Wschód. Rosja stale pręży carskie muskuły i szczerzy złote zęby, powstrzymując się na razie jeszcze przed jawną prowokacją.
 
Odpowiedzią na akcję jest reakcja (prawo Newtona), którą może być podjęcie walki lub ucieczka. Ta ostatnia strategia najwyraźniej zachęciła Unię Europejską do eskalacji żądań i pomówień wobec Polski. Przekuwanie tego u nas w propagandę sukcesu to jak stosowanie maści na szczury.

No, ale jeśli ma się dość powtórzeń na tematy polityczne, to zawsze alternatywą może być niezawodny i nigdy niekończący się „sylwester marzeń”.

Pozdrawiam i do następnej soboty

Małgorzata Todd
 
 
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 12 stycznia 2019 - 21:54:05  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Dewastacji pod okiem kamer ciąg dalszy

Kolejny raz piszemy o zdewastowaniu rakiety na placu zabaw w okolicy goleniowskich Plant, która mimo, iż znajduje się w odległości około 50 metrów od systemu monitoringu miejskiego, permanentnie jest niszczona przez wandali. Jak widać po zdjęciach charakter zniszczeń wskazuje na to ze jest to proces długotrwały. Jest to kolejny dowód na to, że obecnie system monitoringu miejskiego to fikcja. Dla przypomnienia zacytujemy wypowiedź Pana Burmistrza Roberta Krupowicza  w sprawie kamer z przed 6 lat , oraz co pisała ówcześnie prasa goleniowska na ten temat.

 
rakieta-01.jpg
 
rakieta-11.jpg

rakieta-02.jpg
 
rakieta-10.jpg
 
Wypowiedź burmistrza Roberta Krupowicza z dnia 24 kwietnia 2013 r.

http://bip.goleniow.pl/unzip/6510.dhtml

Burmistrz Gminy Goleniów Robert Krupowicz – „Szanowni Państwo i w tym tkwi problem. O to mamy taką sytuację bez orzekania o winie i dziękuję bardzo za szczyty dyplomacji ze strony Pana Komendanta, bo bardzo mi zależy na dobrych relacjach z Policją
i myślę, że w drugą stronę także i nie mam tutaj żadnego dowodu, aby podważać tezę, że coś złego w tych relacjach się dzieje, ale sam system, który został opracowany na długo przed objęciem przez nas administracji, nosi w sobie pewną genezę błędu. O to mamy taką sytuację, że z jednej strony wyposażyliśmy Policję w instrument, który w opinii Policji w wielu momentach jest bublem, nie spełnia oczekiwań technicznych i to na pewno nie jest to, powołuje tu się także na opinię Pana Komendanta, co być powinno. Z drugiej strony otrzymuje informację o tym, iż Policja traktuje ten monitoring jak „dopust boży” i po prostu nie chce z niego korzystać. Znowu proszę dać mi wypowiedzieć pewne opinie, które do mnie docierają. Odpowiedzialność za utrzymanie tego monitoringu spoczywa na gminie. Dokonaliśmy zmiany firmy serwisującej ten monitoring. Doszliśmy do wniosku, że poprzednia firma nie satysfakcjonująco wypełniała swoje obowiązki. Natomiast starliśmy się odnaleźć takiego specjalistę, który wywodził by się ze środowiska Policji. Rzeczywiście jest to był informatyk, który pracował w Policji Powiatowej, ponieważ wiedzieliśmy, że musi to być ktoś, kto po pierwsze zna potrzeby Policji a dwa, jest w stanie w sposób technologiczny ogarnąć cały system. Na to wszystko nakłada się jeszcze koncepcja techniczna tego monitoringu. Słyszę, że radia, które zostały zamontowane produkcji izraelskiej to ich serwis na dobrą sprawę jest niemożliwy, że nie ma w Polsce części zamiennych, że aby móc sprowadzać części zamienne to trzeba zwracać się najpierw do przedstawicielstwa handlowego tejże firmy, która znowu wysyła zapotrzebowanie do Izraela i tak to wszystko trwa. Więc jesteśmy między „Scyllą a Charybdą”, bo coś nie działa. Odpowiedzialność jest po stronie gminy, Policja nie ma tego dodatkowego technologicznego policjanta, który mógłby im pomagać w tej pracy.
I pozostaje pytanie, co zrobić? Więc osoba, która serwisowała cały system po prostu zarzeka się i pisze oficjalne informacje, iż ten nadajnik na tej wieży działał i działał do momentu, kiedy cały sprzęt został ustawiony, pamięć do serwera została dodana, cały sprzęt został skonfigurowany i on po prostu nie wie, dlaczego to przestało funkcjonować. Pokazuje na odbiornik, który został zderegulowany. I tu znowu proszę zobaczyć. Stoimy z Panem Komendantem i przerzucamy się informacjami, których na dobrą sprawę nie możemy zweryfikować. A fakt jest taki, że figurka zniknęła, kamera na Grunwaldzkiej nie działa, cały czas to nie funkcjonuje. Informacja przekazywana Państwu radnym na komisji przez Pana Burmistrza Zajko była informacją aktualną i przygotowaną przez firmę serwisującą ten system. My w sytuacji, kiedy dowiedzieliśmy się o tej kradzieży, poprosiliśmy raz jeszcze o tą informację i doszliśmy do wniosku, że wszystko działa i za chwilę będziemy wiedzieli kto ukradł Burmistrza Wojciechowskiego z tego krzesła. Okazało się, że Pan Komendant dzwoni, że nie działa. Nie wiem jak Państwo, ale ja mam tego dosyć, ponieważ w takim rozkroku to nie spełnimy tego płomiennego postulatu Pana byłego Burmistrza Krzysztofa Zajko, który sześć razy powtórzył, że to musi działać. Ja się zgadzam, że to musi działać, ale w tym modelu, którego współtwórcą był też i Pan, to działać nie będzie. Więc trzeba podjąć męską decyzję, którą podjęliśmy, ja podjąłem, chcemy ten monitoring zreorganizować. Moim zdaniem źródło sygnału powinno być w Straży Miejskiej. Powinniśmy  pomyśleć nad dodatkowym etatem obsługi monitoringu czyli osoby, która powinna pełnić dyżury nocą, powinna weryfikować tego typu informacje. Wówczas powiem szczerze tak, ponoszę pełną odpowiedzialność za funkcjonowanie monitoringu, mam wszystkie instrumenty w ręku, nikt mi nie powie, że coś nie działa na, co ja nie mam absolutnie wpływu, bo to będą moi pracownicy i to ja będę rozliczał Pana Komendanta Surmaja. Jeżeli on do mnie przyjdzie i powie, że to nie działa to będę wiedział, że trzeba wziąć firmę serwisującą i albo dołożyć kolejne pieniądze na modyfikację technologiczną tego monitoringu albo po prostu go naprawić. Teraz naprawdę nie mam sumienie, żeby iść do Państwa i mówić, że kolejne 100 tys. zł trzeba wrzucić w system, który technologicznie być może jest niewydolny, a może po prostu my wszyscy nie umiemy z niego korzystać”.
 
 
rakieta-09.jpg
 
rakieta-03.jpg
 
 
 Artykuly w tej sprawie z Gazety Goleniowskiej
 
12.01.2019d.jpg
 
 
 12.01.2019e.jpg
 
 
Dla przypomnienia. Obiekt znajduje się w odległości zaledwie Ok 200m od siedzimy Urzędu Miejskiego i siedziby Straży Miejskiej
 
AB
 
 
 
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 12 stycznia 2019 - 02:01:00  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony       >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Angielski z dojazdem do klienta (Ogłoszenia - oddam , przejmę za darmo.) Marta Walancik 1506 0 -
 
Brak nowych postów Opieka nad 82-letnią seniorką (FREE 100% - wolność!!!) Aterima.Med 1971 0 -
 
Brak nowych postów Informacja kontrolowana (Nasz komentarz) admin 1719 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 4481 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 5020 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Tematów: 134 | Posty: 165 | Odsłon: 344285


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


 
k3reklama-m.jpg

komfort reklama-m.jpgNaprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343
robert2a.jpg

sigma.jpg
radca.jpg


Online
Gości: 9
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 4
Użytkowników: 686, Najnowszy: amira

Ogłoszenia
Sprzedam
Gisia-email-
13 sty : 00:03
Dołącz do Oriflame - kupuj taniej, zarabiaj i zdobywaj nagrody!
1. Zamawiaj na własne potrzeby z 20% zniżką!
2. Sprzedawaj kosmetyki - natychmiastowy zarobek co najmniej 20% od kwoty zamówień!
3. Buduj własną grupę konsultantów i otrzymuj za to premię 4-24% od sprzedaży!
Nie ma wymogu składania zamówień na określone kwoty, nie ma kar za brak zamówienia w danym katalogu!
Dla Nowych Konsultantów atrakcyjne nagrody!
Odroczony termin płatności za kosmetyki - 14 dni. Nie musisz od razu płacić za zamówione produkty!
Małgorzata Biały-email-
13 sty : 22:46
Dołącz do Oriflame - kupuj taniej, zarabiaj i zdobywaj nagrody!
1. Zamawiaj na własne potrzeby z 20% zniżką!
2. Sprzedawaj kosmetyki - natychmiastowy zarobek co najmniej 20% od kwoty zamówień!
3. Buduj własną grupę konsultantów i otrzymuj za to premię 4-24% od sprzedaży!
Nie ma wymogu składania zamówień na określone kwoty, nie ma kar za brak zamówienia w danym katalogu!
Dla Nowych Konsultantów atrakcyjne nagrody!
Odroczony termin płatności za kosmetyki - 14 dni. Nie musisz od razu płacić za zamówione produkty!

Messenger : Ori-konsultant.pl;
http://www.ori-konsultant.pl
biuro@ori-konsultant.pl, tel.606638894

Możesz również kupić produkty Oriflame, bez konieczności dołączenia do Klubu Oriflame.

Link do sklepu on-line: -LINK-
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Czas generowania: 0.1442 sek., 0.0367 z tego dla zapytań.