|
KWW ROBERTA KRUPOWICZA GO nformacje ogólne
| Nazwa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KRUPOWICZA GOLENIÓW OBYWATELSKI | Skrót | KWW ROBERTA KRUPOWICZA GO | Sygnatura | DSZ-7503-246/10 | Adres | Stawno 35, 72-100 Goleniów | Status | Zarejestrowany | Oznaczenie listy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KRUPOWICZA GOLENIÓW OBYWATELSKI | Kandydatów ogółem | 30 | Najmłodszy kandydat | 24 | Najstarszy kandydat | 57 | Średni wiek kandydatów | 41 | Liczba kobiet / mężczyzn | 11 / 19 | Procent kobiet / mężczyzn | 37% / 63% |
Informacje ogólne | Nazwa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM | Skrót | KWW NIEZALEŻNI RAZEM | Sygnatura | DSZ-7503-22/10 | Adres | Al. Róż 24/6, 72-100, Goleniów | Status | Zarejestrowany | Oznaczenie listy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM | Kandydatów ogółem | 34 | Najmłodszy kandydat | 27 | Najstarszy kandydat | 68 | Średni wiek kandydatów | 49 | Liczba kobiet / mężczyzn | 9 / 25 | Procent kobiet / mężczyzn | 26% / 74% |
Informacje ogólne | Nazwa | KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP | Skrót | KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP | Sygnatura | ZPOW-7500-10/10 | Adres | ul. Andersa 21, 00-159 Warszawa | Status | Zarejestrowany | Oznaczenie listy | KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP | Kandydatów ogółem | 42 | Najmłodszy kandydat | 22 | Najstarszy kandydat | 69 | Średni wiek kandydatów | 44 | Liczba kobiet / mężczyzn | 13 / 29 | Procent kobiet / mężczyzn | 31% / 69% |
Obwód nr | Adres | Typ obwodu | Przystosowany dla niepełnosprawnych | Granice obwodu | 2 | Bibliotetka Miejska i Powiatowa w Goleniowie ul.Konstytucji 3 Maja 26 | Powszechny | Tak | Grunwaldzką, Konstytucji 3 Maja, Niemcewicza, Słowiańską, Zielona Droga. | 7 | Przedszkole Miejskie Nr 6 w Goleniowie ul.Piaskowa 9 | Powszechny | Nie | Lipową, Piaskową, Szczecińską - numery 18, 20, 22, 24, 26 i 28. | 8 | Przedszkole Miejskie Nr 2 w Goleniowie ul.Akacjowa 19 | Powszechny | Nie | Akacjową, Matejki - numery 5, 7, 9, 11, 20, 22, 26, Przestrzenną. | 9 | Szkoła Podstawowa Nr 4 w Goleniowie ul.Szczecińska 36 | Powszechny | Nie | : Cichą, Matejki - numery 1, 2, 4, 6, 8, Nadrzeczną, Sportową, Szczecińską - numery 5, 6, 7, 9, 11, 15, 16, 17, 19 i budynki od nr 30 do nr 36, Wrzosową | 10 | Gimnazjum nr 2 w Goleniowie ul. Norwida 1 | Powszechny | Nie | Aleja Róż, Andersa, Asnyka, Ciołkowskiego, Dąbrowskiej, Drzymały, Grota-Roweckiego, Iwaszkiewicza, Kasprowicza, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konopnickiej, Kopernika, Kruczkowskiego, Moniuszki, Nałkowskiej, Norwida, Orzeszkowej, Prusa, Reja, Reymonta, Sienkiewicza, Staszica, Wyspiańskiego, Żeromskiego |
Obwód nr | Adres | Typ obwodu | Przystosowany dla niepełnosprawnych | Granice obwodu | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Goleniowie ul.Paderewskiego 2 A | Powszechny | Nie | Boczną, Chrobrego, Dębową, Jaworową, Jodłową, Kalinową, Kolejową, Krzywoustego, Leśną, Miętowa, Narutowicza, Paderewskiego, Paproci, Plac Strażacki, Rumiankowa, Rzemieślniczą, Sosnową, Sikorskiego, Spokojną, Stargardzką, Starzyńskiego, Świerkową, Torową, Wileńską, Wyszyńskiego, Wytwórczą, Zacisze oraz miejscowości: Bolechowo - bez Krzewna (Bącznik, Łęsko, Zabród), Marszewo, Podańsko, Stawno, Tarnowiec, Tarnówko | 3 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Goleniowie ul.Szarych Szeregów 14 | Powszechny | Nie | : Bankową, Barnima I, I Brygady Legionów, Chopina, Dworcową, Fabryczną, Inwalidzką, Kościuszki, Krótką, Maszewską, Parkową, Plac Piłsudskiego, Przemysłową, Pułaskiego, Szarych Szeregów, Spacerową, Tartaczną, Zakładową oraz miejscowość Żółwia. | 4 | Goleniowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Goleniowie ul.Witosa 7 | Powszechny | Nie | : Baczyńskiego, Bohaterów Warszawy, Chłopską, Grenadierów, Kilińskiego, Ludową, Łąkową, Łokietka, Metalową, Młynarską, Nowogardzką, Ofiar Katynia, Partyzantów, Plac Lotników, Plac Mieszka I, Plater, Pocztową, Puszkina, Robotniczą, Rybacką, Szkolną, Witosa. | 5 | Przedszkole Nr 4 w Goleniowie ul.Jagiełły 12 | Powszechny | Nie | Armii Krajowej, Bogusława X, Jagiellonki, Jagiełły, Kwiatową, Mikołajczyka, Owocową, Sadową, Sobieskiego, Szarotki, Walecznych, Wąską, Wiosenną, Wolińską. | 6 | I Liceum Ogólnokształcące w Goleniowie ul.Niepodległości 1 | Powszechny | Nie | Błękitną, Brzozową, Gałczyńskiego, Graniczną, Jana Pawła II, Kleeberga, Kolbe, Kolorową, Kombatantów, Korczaka, Kordeckiego, Krasińskiego, Księdza Franciszka Włodarczyka, Księdza Włodzimierza Kowalskiego, 11 Listopada, Mickiewicza, Miłosza, Niepodległości, Odrodzenia, Ogrodową, Piastów, Plac Bramy Wolińskiej, Polną, Polską, Pomorską, Ptasią, Seledynową, Słoneczną, Słowackiego, Tuwima, Wawrzyniaka, Wojska Polskiego, Zachodnią, Zaułek, Żółtą oraz miejscowości: Domastryjewo, Żdżary |
Obwód nr | Adres | Typ obwodu | Przystosowany dla niepełnosprawnych | Granice obwodu | 1 | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Goleniowie ul.Paderewskiego 2 A | Powszechny | Nie | Boczną, Chrobrego, Dębową, Jaworową, Jodłową, Kalinową, Kolejową, Krzywoustego, Leśną, Miętowa, Narutowicza, Paderewskiego, Paproci, Plac Strażacki, Rumiankowa, Rzemieślniczą, Sosnową, Sikorskiego, Spokojną, Stargardzką, Starzyńskiego, Świerkową, Torową, Wileńską, Wyszyńskiego, Wytwórczą, Zacisze oraz miejscowości: Bolechowo - bez Krzewna (Bącznik, Łęsko, Zabród), Marszewo, Podańsko, Stawno, Tarnowiec, Tarnówko | 3 | Szkoła Podstawowa Nr 2 w Goleniowie ul.Szarych Szeregów 14 | Powszechny | Nie | : Bankową, Barnima I, I Brygady Legionów, Chopina, Dworcową, Fabryczną, Inwalidzką, Kościuszki, Krótką, Maszewską, Parkową, Plac Piłsudskiego, Przemysłową, Pułaskiego, Szarych Szeregów, Spacerową, Tartaczną, Zakładową oraz miejscowość Żółwia. | 6 | I Liceum Ogólnokształcące w Goleniowie ul.Niepodległości 1 | Powszechny | Nie | Błękitną, Brzozową, Gałczyńskiego, Graniczną, Jana Pawła II, Kleeberga, Kolbe, Kolorową, Kombatantów, Korczaka, Kordeckiego, Krasińskiego, Księdza Franciszka Włodarczyka, Księdza Włodzimierza Kowalskiego, 11 Listopada, Mickiewicza, Miłosza, Niepodległości, Odrodzenia, Ogrodową, Piastów, Plac Bramy Wolińskiej, Polną, Polską, Pomorską, Ptasią, Seledynową, Słoneczną, Słowackiego, Tuwima, Wawrzyniaka, Wojska Polskiego, Zachodnią, Zaułek, Żółtą oraz miejscowości: Domastryjewo, Żdżary | 11 | Przedszkole w Mostach, Mosty 4 | Powszechny | Nie | Budno (bez Żółwiej), Burowo, Danowo, Imno, Mosty (z osiedlem). | 12 | Szkoła Podstawowa w Białuniu. | Powszechny | Tak | : Białuń, Glewice, Miękowo (osada Gniazdowo), Niewiadowo, Wierzchosław, Żółwia Błoć. | 13 | Szkoła Podstawowa w Krępsku, ul. Szkolna 2 | Powszechny | Tak | Kąty, Krępsko, Łaniewo, Modrzewie, Święta (osady Kamieniska i Bolesławice). | 14 | Szkoła Podstawowa w Lubczynie, ul. Lipowa 14 | Powszechny | Nie | Borzysławiec, Komarowo (osady Ininka i Inoujście), Lubczyna (osada Kępy Lubczyńskie), Łozienica. | 15 | Zespół Szkół Publicznych w Kliniskach Wielkich, ul. Piastowska 11 | Powszechny | Tak | Kliniska Wielkie (osady Pucie i Pucko) | 16 | Zespół Szkół Publicznych w Kliniskach ul. Piastowska 11 | Powszechny | Tak | Czarna Łąka (osada Bystra), Pucice, Rurzyca (wieś Rurka), Załom |
Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [Okręg nr 1] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imię | Wiek | Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *) | 1 | WASYLÓW ELŻBIETA JOLANTA | 50 | GOLENIÓW | 2 | NAZIM MAŁGORZATA | 41 | GOLENIÓW | 3 | ŚLEPACZEK ROBERT GRZEGORZ | 36 | STAWNO | 4 | DANILEWICZ HALINA | 61 | GOLENIÓW | 5 | CHAMERA-KINIK MAŁGORZATA BARBARA | 49 | GOLENIÓW | 6 | FLIS ELŻBIETA MARIOLA | 50 | GOLENIÓW | 7 | MROCZKOWSKI ADAM | 66 | GOLENIÓW | 8 | KACZKA WŁADYSŁAW JAN | 56 | GOLENIÓW | 9 | EDELWAJN GRZEGORZ | 57 | GOLENIÓW | 10 | OGRODZKA AGATA ALEKSANDRA | 35 | GOLENIÓW | 11 | BANASZKIEWICZ STANISŁAW | 63 | GOLENIÓW | 12 | KOWALSKA IWONA URSZULA | 47 | GOLENIÓW | 13 | KACZMARCZYK KRZYSZTOF TADEUSZ | 40 | GOLENIÓW |
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 1] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imię | Wiek | Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *) | 1 | MACIEJEWSKI WOJCIECH GRZEGORZ | 39 | GOLENIÓW | 2 | JURGA MAŁGORZATA | 63 | GOLENIÓW | 3 | LIPIŃSKA HALINA | 54 | GOLENIÓW | 4 | IZBIŃSKI BARTOSZ | 25 | GOLENIÓW | 5 | SZAŁAPSKI KRZYSZTOF WALDEMAR | 25 | GOLENIÓW | 6 | JANICKI JAN STANISŁAW | 56 | GOLENIÓW | 7 | KARP MARTA JOANNA | 30 | GOLENIÓW | 8 | ŻABICKA IZABELA MAŁGORZATA | 36 | GOLENIÓW | 9 | SKAKUJ KATARZYNA EWA | 27 | GOLENIÓW | 10 | MARCINKOWSKA BOŻENNA BARBARA | 55 | GOLENIÓW | 11 | DZIEDZIC ELŻBIETA FRANCISZKA | 52 | GOLENIÓW | 12 | MAKARA SEBASTIAN MICHAŁ | 20 | GOLENIÓW | 13 | WASILUK MACIEJ | 34 | GOLENIÓW | 14 | RYBICKI PIOTR | 23 | GOLENIÓW |
Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 1] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imię | Wiek | Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *) | 1 | ZAJKO HENRYK | 52 | GOLENIÓW | 2 | RUTKOWSKI KRZYSZTOF ROMAN | 58 | GOLENIÓW | 3 | KINIK SYLWESTER DARIUSZ | 38 | GOLENIÓW | 4 | STANIUCHA JAN | 52 | GOLENIÓW | 5 | NEBRATENKO HALINA TERESA | 69 | GOLENIÓW | 6 | CZERWIŃSKI KRZYSZTOF MARIUSZ | 50 | MARSZEWO | 7 | ŁEBIŃSKI WOJCIECH JAN | 33 | GOLENIÓW | 8 | PAŃCZUK JAN | 58 | GOLENIÓW | 9 | JAWORSKA KRYSTYNA HALINA | 53 | GOLENIÓW | 10 | BARTOSZEWSKI PAWEŁ MICHAŁ | 33 | GOLENIÓW | 11 | MAŃKOWSKI KRZYSZTOF JAN | 52 | GOLENIÓW | 12 | KIZIUK AGATA KATARZYNA | 45 | GOLENIÓW | 13 | WOJCIECHOWSKI MARCIN | 28 | GOLENIÓW | 14 | KANIUK PIOTR JÓZEF | 50 | GOLENIÓW |
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 1] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imię | Wiek | Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *) | 1 | KOSTRZEBA JACEK MAREK | 44 | GOLENIÓW | 2 | PIETUNOW JAROSŁAW ALEKSANDER | 41 | GOLENIÓW | 3 | GĘBALA TOMASZ MARCIN | 29 | GOLENIÓW | 4 | KOŹLUK EDYTA JOWITA | 41 | GOLENIÓW | 5 | MAŚLANKA PAWEŁ | 33 | GOLENIÓW | 6 | GACA CZESŁAW | 61 | GOLENIÓW |
LISTY kandydatów na radnych
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KRUPOWICZA GOLENIÓW OBYWATELSKI [Okręg nr 1]
|
Numer na liście | Nazwisko i Imię | Wiek | Miejsce zamieszkania
| 1 | KRUPOWICZ ROBERT WIESŁAW | 43 | STAWNO | 2 | UBERNA BEATA | 43 | GOLENIÓW | 3 | DUSZA ROBERT | 41 | GOLENIÓW | 4 | KOWALCZYK ZBIGNIEW WŁADYSŁAW | 29 | GOLENIÓW | 5 | PACZKOWSKA ANNA REGINA | 35 | BOLECHOWO | 6 | PACH MARZENA TERESA | 42 | KRZEWNO | 7 | GLĄDAŁA TOMASZ ADAM | 40 | GOLENIÓW | 8 | STANUCH PIOTR | 26 | GOLENIÓW | 9 | GRZYBEK WŁODZIMIERZ ZBIGNIEW | 51 | GOLENIÓW |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM [Okręg nr 1] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imię | Wiek | Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *) | 1 | ZAJKO KRZYSZTOF | 51 | BIAŁUŃ | 2 | GÓRZNY SYLWESTER ALEKSANDER | 63 | GOLENIÓW | 3 | SOBOLEWSKI TOMASZ MACIEJ | 39 | GOLENIÓW | 4 | ŻURAWSKI DARIUSZ ROBERT | 45 | GOLENIÓW | 5 | SŁABY EWA | 32 | GOLENIÓW | 6 | MAKAREWICZ ZBIGNIEW JÓZEF | 56 | GOLENIÓW | 7 | BALSEWICZ JOANNA MARIA | 32 | GOLENIÓW | 8 | MAĆCZAK KRZYSZTOF MIROSŁAW | 40 | GOLENIÓW | 9 | SZEMBEL ANDRZEJ PAWEŁ | 33 | GOLENIÓW | 10 | WALKOWIAK PIOTR MAREK | 53 | GOLENIÓW | 11 | GOWIN KRZYSZTOF JERZY | 59 | GOLENIÓW |
Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [Okręg nr 2] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imię | Wiek | Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *) | 1 | OCHOTA JOLANTA | 47 | GOLENIÓW | 2 | ZACZKIEWICZ BOGDAN | 50 | GOLENIÓW | 3 | CUDZIŁO PIOTR EDWARD | 30 | GOLENIÓW | 4 | CZERWIŃSKI JACEK DARIUSZ | 46 | GOLENIÓW | 5 | DOROCH MIROSŁAW JAN | 52 | RURZYCA | 6 | GRYCZ KRYSTYNA EWA | 52 | GOLENIÓW | 7 | DOMKA MARIA TERESA | 64 | GOLENIÓW | 8 | POKORSKA TERESA | 68 | GOLENIÓW | 9 | JAKUBOWSKA EWA MARIA | 35 | PODAŃSKO | 10 | KNAPCZYK MARZENA | 43 | GOLENIÓW |
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 2] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imię | Wiek | Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *) | 1 | SYPIEŃ MIECZYSŁAW | 55 | GOLENIÓW | 2 | ZIMECKA ANNA | 52 | GOLENIÓW | 3 | KRZEMIĘDAK ANNA AGNIESZKA | 33 | GOLENIÓW | 4 | MIKODA MAREK | 29 | GOLENIÓW | 5 | BIERNIKOWICZ ANNA | 19 | GOLENIÓW | 6 | MAJ KAZIMIERZ | 70 | GOLENIÓW | 7 | KAZNOWSKI WIESŁAW DOMINIK | 54 | GOLENIÓW | 8 | STYBORSKI MARCIN RYSZARD | 19 | GOLENIÓW | 9 | ŻYWUCKI STANISŁAW | 69 | GOLENIÓW | 10 | BIAŁAS BRYGIDA JOANNA | 44 | GOLENIÓW | 11 | OWCZAREK PAWEŁ | 26 | GOLENIÓW | 12 | PATRASZEWSKA AGNIESZKA MARTA | 25 | GOLENIÓW |
Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 2] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imię | Wiek | Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *) | 1 | MAJDAK CZESŁAW | 45 | GOLENIÓW | 2 | MITUŁA ŁUKASZ | 28 | GOLENIÓW | 3 | BUDEK MARZENNA ELŻBIETA | 54 | GOLENIÓW | 4 | NAWROT BEATA | 43 | GOLENIÓW | 5 | HENKELMAN IRENA | 51 | GOLENIÓW | 6 | POSIECZEK MARIUSZ WOJCIECH | 43 | GOLENIÓW | 7 | SZMAJDA MAŁGORZATA | 47 | PUCICE | 8 | KOSTRZEWA SEBASTIAN MARIAN | 35 | GOLENIÓW | 9 | KOROWAJ TOMASZ PIOTR | 26 | GOLENIÓW | 10 | NOWAK MARIUSZ JERZY | 42 | PUCICE | 11 | KOZICKI JAN STANISŁAW | 69 | GOLENIÓW | 12 | WALUŚ MARCIN ANDRZEJ | 23 | GOLENIÓW | 13 | SZYMAŃSKA HALINA | 52 | GOLENIÓW | 14 | GULBINOWICZ PAWEŁ MARCIN | 31 | GOLENIÓW |
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 2] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imię | Wiek | Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *) | 1 | MIADIEŁKO ROBERT TADEUSZ | 42 | GOLENIÓW | 2 | CHODYKO TERESA | 56 | ŻÓŁWIA BŁOĆ | 3 | BASZAK KRYSTIAN | 21 | GOLENIÓW | 4 | GACA ALICJA | 58 | GOLENIÓW | 5 | DRABKOWSKA MARIOLA | 48 | GOLENIÓW | 6 | JACEWICZ JANUSZ MAREK | 40 | KRĘPSKO | 7 | GĘSICH TADEUSZ BOLESŁAW | 55 | GOLENIÓW |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM [Okręg nr 2] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imię | Wiek | Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *) | 1 | WOJCIECHOWSKI ANDRZEJ ZDZISŁAW | 68 | GOLENIÓW | 2 | WŁODARCZYK MAŁGORZATA ANNA | 48 | BIAŁUŃ | 3 | FARYNIARZ RYSZARD | 56 | GOLENIÓW | 4 | OTMIANOWSKA ANNA IWONA | 42 | GOLENIÓW | 5 | KUSIAK JÓZEF BOLESŁAW | 49 | GOLENIÓW | 6 | BOJANOWSKI BOGDAN STEFAN | 63 | GOLENIÓW | 7 | HOLZ JERZY PIOTR | 54 | GOLENIÓW | 8 | PIOTROWICZ MARIUSZ ADAM | 29 | GOLENIÓW | 9 | DOŁĘGA TERESA HALINA | 59 | GOLENIÓW | 10 | BURZYŃSKI CZESŁAW ANDRZEJ | 63 | GOLENIÓW | 11 | JASIŃSKI ARKADIUSZ | 40 | GOLENIÓW | 12 | OLESIŃSKI MARCIN | 36 | GOLENIÓW |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KRUPOWICZA GOLENIÓW OBYWATELSKI [Okręg nr 2]
|
Numer na liście | Nazwisko i Imię | Wiek | Miejsce zamieszkania
| 1 | OGRODNICZAK WALDEMAR JÓZEF | 57 | GOLENIÓW | 2 | SOSIŃSKI MARCIN ŁUKASZ | 27 | GOLENIÓW | 3 | DALEWSKA MAŁGORZATA KATARZYNA | 30 | PODAŃSKO | 4 | MOMOT DOROTA | 45 | GOLENIÓW | 5 | CHWALISZ PIOTR KAZIMIERZ | 39 | BIAŁUŃ | 6 | PAPROTNA JOLANTA ELŻBIETA | 46 | GOLENIÓW | 7 | MACIĄG ROBERT | 43 | GOLENIÓW | 8 | LEPCZYŃSKI LESZEK WIESŁAW | 54 | BOLECHOWO | 9 | PRZYBYLSKA SYLWIA ANNA | 31 | GOLENIÓW | 10 | SKRZECZ JANUSZ ANDRZEJ | 49 | GOLENIÓW | 11 | DZIEMBA JAROSŁAW SZYMON | 24 | GOLENIÓW | 12 | WOJCIECHOWSKI ANDRZEJ | 47 | GOLENIÓW |
Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [Okręg nr 3] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imię | Wiek | Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *) | 1 | KURKOWSKA MAŁGORZATA | 41 | BIAŁUŃ | 2 | ŁOŃSKI PIOTR | 29 | RURZYCA | 3 | DROSIŃSKA JOANNA | 36 | GOLENIÓW | 4 | SOBCZAK IZABELLA MARIA | 33 | TARNOWIEC | 5 | KROCZYŃSKA MAŁGORZATA MICHALINA | 57 | MOSTY | 6 | OLEJNIK IWONA | 30 | STAWNO |
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 3] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imię | Wiek | Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *) | 1 | KOWALSKI JERZY | 64 | KLINISKA WIELKIE | 2 | SKAKUJ BEATA | 42 | LUBCZYNA | 3 | KWIATKOWSKA DANUTA | 47 | RURZYCA | 4 | ŻEBIEŁOWICZ MARIUSZ PRZEMYSŁAW | 28 | KRĘPSKO | 5 | ŁUKASIK DANUTA MARIA | 52 | MOSTY | 6 | CEBO ADAM | 42 | GOLENIÓW | 7 | DREWNIOK ALFRED | 69 | GLEWICE | 8 | BAKAN FRANCISZEK | 74 | MODRZEWIE |
Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 3] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imię | Wiek | Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *) | 1 | SKAŁECKI TADEUSZ RYSZARD | 48 | KLINISKA WIELKIE | 2 | MAKSYM JERZY | 33 | MOSTY | 3 | KUNERT KRYSTYNA | 58 | BIAŁUŃ | 4 | NOWAKOWSKA BARBARA RENATA | 47 | KOMAROWO | 5 | ROZDEBA ALINA JADWIGA | 52 | RURZYCA | 6 | FRĄCZEK DANUTA WIESŁAWA | 46 | BUROWO | 7 | SKAŁECKA-WŁODARCZYK LUCYNA MARIA | 54 | PODAŃSKO | 8 | PIEPRZ PAULINA | 23 | MODRZEWIE | 9 | BAKAN PIOTR ANDRZEJ | 40 | MOSTY OSIEDLE | 10 | SZATKOWSKI WITOLD LESZEK | 55 | DOMASTRYJEWO | 11 | TOMASIAK ZDZISŁAW | 42 | ŻDŻARY | 12 | STROIŃSKI MARIUSZ KRZYSZTOF | 29 | BUDNO | 13 | ZERA MICHAŁ | 33 | GOLENIÓW | 14 | STRUGIELSKI JAKUB | 22 | PUCICE |
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 3] - Zarejestrowana |
Numer na liście | Nazwisko i Imię | Wiek | Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *) | 1 | BIELENINIK ARKADIUSZ ADAM | 40 | PUCICE | 2 | CYRULEWSKI ROMAN | 34 | LUBCZYNA | 3 | KURCZYK KAMIL MAREK | 26 | LUBCZYNA | 4 | BAKAN MARCIN RAFAŁ | 28 | MODRZEWIE | 5 | SZYMCZAK WANDA | 53 | NIEWIADOWO | 6 | WIETRZYŃSKI PAWEŁ | 32 | MIĘKOWO |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KRUPOWICZA GOLENIÓW OBYWATELSKI [Okręg nr 3]
|
Numer na liście | Nazwisko i Imię | Wiek | Miejsce zamieszkania
| 1 | CHODYKO DOROTA | 46 | GOLENIÓW | 2 | OLOBRY ROMUALD | 45 | BOLECHOWO | 3 | TRUSZ ROBERT | 41 | KOMAROWO | 4 | BĘBEN ARTUR | 31 | KLINISKA WIELKIE | 5 | OREŃCZAK PIOTR GRZEGORZ | 25 | GOLENIÓW | 6 | OLEJNICZAK URSZULA | 49 | BIAŁUŃ | 7 | GĄSIOROWSKA KRYSTYNA | 35 | STAWNO | 8 | KONIECKO BOŻENNA | 54 | MOSTY | 9 | SZWED JAN HENRYK | 56 | MOSTY |
|
Dorabianie kluczy Goleniów
|