WiadomośćŚmieci na WOŚP !
(Kategoria: Wieści z Gminy Goleniów)
Dodane przez Adam
piątek 24 grudnia 2010 - 02:20:43

wosp.pngGOLENIOW.NET.PL Goleniowski Sztab WOŚP wraz z Firmą Mushroom zorganizuje zbiórkę odpadów elektroniki i AGD, które zamienią się w pieniądze dla dzieci. W dniu 04.01.2011 zostaną na Goleniowskich Plantach zostaną ustawione oznaczone przez sztab WOŚP pojemniki do których każdy obywatel naszej gminy będzie mógł bezpłatnie wrzucić, niesprawny sprzęt RTV i AGD. Stare radia, telewizory, komputery i inny sprzęt elektryczno-elektroniczny zostanie zamieniony na pieniążki które zasilą konto sztabu Orkiestry. Jest to rewelacyjny sposób na zasilenie konta orkiestry i jednocześnie pozwoli wielu naszym obywatelom pozbyć się zalegających w naszych domach zbędnych gratów. Bardzo pozytywnie akcję zaaprobował Burmistrz Goleniowa Robert Krupowicz oraz stwierdził, iż jest to świetny pomysł. Pan Burmistrz udzielił w tej sprawie poparcia i zagwarantował pomoc ze strony urzędu w załatwieniu niezbędnych zezwoleń.
W zawiązku z powyższym informujemy, że pojemniki będą ustawione przez tydzień ale zbiórka będzie trwać jeszcze 7 dni dłużej, po dniu 10.01.2011 elektrośmieci będzie można przekazywać do firmy Mashroom na terenie GS w Goleniowie z hasłem "NA WOŚP" .
Jak stwierdził Właściciel firmy utylizacyjnej Pan Włodzimierz Grzybek,
-  Jest to o tyle ciekawy pomysł, ponieważ jeszcze nie słyszałem o takiej inicjatywie w Polsce .

Za każdą zebraną tonę odpadów przekaże nawet do 250,00 zł w zależności od rodzaju i typu odpadów.
Tym samym Goleniów jako chyba pierwszy w kraju będzie zbierał śmieci które zamienią się na pieniążki przeznaczone na ratowanie dzieci, a kilogramy niebezpiecznych odpadów będą ratowały życie.Oto adres firmy utylizacyjnej
Mushroom - GOSPODARKA ODPADAMI PRZEMYSŁOWYMI
ul. I Brygady Legionów 12/14
72-100 GOLENIÓW
tel. 91 4612357
tel. kom 601 777 206


Źródło: Goleniów net - Portal Powiatu Goleniów
( http://goleniow.net.pl/news.php?extend.2864 )


Czas generowania: 0.0362 sek., 0.0033 z tego dla zapytań.