WiadomośćUkradł samochód i rozbił go na ogrodzeniu
(Kategoria: Policja informuje)
Dodane przez admin
poniedziałek 13 listopada 2017 - 12:36:16


policja-kogut.jpg Goleniowscy policjanci zatrzymali 22-latka, który skradzionym pojazdem uszkodził 3 inne auta, witrynę sklepową oraz ogrodzenie przedszkola. Krótko po zdarzeniu trafił w ręce stróżów prawa, a pojazd wrócił do właściciela. Sprawca miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu.

Policjanci przyjęli zgłoszenie, że na ul. Szarych Szeregów w Goleniowie pijany kierowca uszkodził witrynę sklepową, wjechał w ogrodzenie przedszkola i pieszo uciekł z miejsca zdarzenia. Oficer dyżurny bezzwłocznie skierował w to miejsce patrol. Policjanci zatrzymali sprawcę, którym okazał się 22-letni mieszkaniec miasta.W chwili zatrzymania miał w organizmie niemal 3 promile alkoholu. Jak się okazało, kilka miesięcy wcześniej włamał się do mieszkania sąsiadki i ukradł jej kluczyki od samochodu. Podczas szaleńczej jazdy skradzionym fordem po parkingu, uszkodził również 3 inne pojazdy. Trafił do policyjnego aresztu.

Kryminalni zbierając materiał dowodowy ustalili, że mężczyzna miał również na swym koncie szereg innych przestępstw, min. kradzieże gotówki i rzeczy wartościowych, a także oszustwa za pośrednictwem internetu przy sprzedaży przedmiotów, których nie posiadał. Po wytrzeźwieniu usłyszał łącznie 18 zarzutów. Na wniosek goleniowskich policjantów i prokuratury, sąd tymczasowo aresztował 22-latka na okres 2 miesięcy. Grozi mu do 10 lat więzienia

Źródło: Goleniów net - Portal Powiatu Goleniów
( http://goleniow.net.pl/news.php?extend.7108 )


Czas generowania: 0.0446 sek., 0.0025 z tego dla zapytań.