WiadomośćMarzenia Nowoczesnej o liście wyborczej w Goleniowie
(Kategoria: Wieści z Gminy Goleniów)
Dodane przez admin
wtorek 09 stycznia 2018 - 21:13:57


Bardzo nikłe, wręcz znikome zainteresowanie zaprezentowali mieszkańcy naszej gminy spotkaniem zorganizowanym przez partię Nowoczesna. z posłem ze Szczecina Piotrem Misiło. Spotkanie odbyło się w restauracji Kazamaty w Goleniowie. Spotkanie z mieszkańcami w większości opierało się na ogólnej krytyce generalnie wszystkiego co robi partia rządząca czyli Prawo i Sprawiedliwość. Pan poseł odpowiadał i wysłuchiwał garstki przybyłych przedstawiając znany z mediów punkt widzenia Nowoczesnej.
Lokalnych struktur jak powiedział w Goleniowie nie ma lecz liczy na to, że uda się  utworzyć listę wyborczą do wyborów samorządowych.

Nieoczekiwane było dla nas dziennikarzy zakończenie spotkania, gdyż Pan poseł poprosił wszystkich nie związanych z partią uczestników spotkania o opuszczenie sali aby dokończyć rozmowę w gronie osób chcących dołączyć do tej formacji politycznej. Mimo, że w przesłanym do naszej redakcji na zaledwie kilka godzin przed spotkaniem zaproszeniu nie było informacji o takiej możliwości.

Juz jutro zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Panem Posłem.

A.B.

Źródło: Goleniów net - Portal Powiatu Goleniów
( http://goleniow.net.pl/news.php?extend.7205 )


Czas generowania: 0.0380 sek., 0.0015 z tego dla zapytań.