WiadomośćKolejny poszukiwany w rękach policjantów
(Kategoria: Policja informuje)
Dodane przez admin
środa 10 stycznia 2018 - 14:26:09


logokpp1.jpg Goleniowski policjant w czasie wolnym od służby rozpoznał, a następnie zatrzymał mężczyznę, który był poszukiwany przez sąd w Goleniowie do odbycia kary pozbawienia wolności. Dzięki zaangażowaniu funkcjonariusza zatrzymany 29-latek nie uniknie odpowiedzialności.

Policjant z Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego z Goleniowa, będąc w czasie wolnym od służby, pojechał na stację paliw prywatnym samochodem, aby zatankować auto. Podczas płacenia za paliwo, zauważył mężczyznę, którego rozpoznał jako osobę poszukiwaną. Był to 29-letni mieszkaniec miasta poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Goleniowie  do odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży. Mężczyzna od pewnego czasu ukrywał się przed organami ścigania. Policjant widząc mężczyznę, bezzwłocznie powiadomił dyżurnego jednostki, który na miejsce skierował patrol. 29-latek trafił do policyjnej celi, a następnie do zakładu karnego.

Reakcja funkcjonariusza, który zatrzymał poszukiwanego mężczyznę to dowód, że policjantem jest się cały czas, nawet poza służbą. Dzięki jego zaangażowaniu, 29-latek nie uniknie odpowiedzialności za swoje czyny.

 Źródło: Goleniów net - Portal Powiatu Goleniów
( http://goleniow.net.pl/news.php?extend.7206 )


Czas generowania: 0.0325 sek., 0.0013 z tego dla zapytań.