WiadomośćGoleniowianka Komisarzem najbardziej zadłużonej gminy w Polsce
(Kategoria: Wieści z Gminy Goleniów)
Dodane przez admin
poniedziałek 12 marca 2018 - 12:37:32


agnieszka_wrblewska.jpgPaweł Szefernaker - wiceminister MSWiA , Pełnomocnik rządu ds. współpracy z samorządem terytorialnym
"- W obecności sołtysów i dyrektorów jednostek samorządowych w Ostrowicach przekazałem Pani Agnieszce Wróblewskiej powołanie na komisarza rządowego. W ciągu dwóch miesięcy odbędzie się spotkanie na którym przedstawimy mieszkańcom nowe, konkretne propozycje dla Ostrowic"

Zmiana ta to kolejny etap działań rządu w celu naprawy sytuacji jaka ma miejsce w Ostrowicach. Proces ten jest pod szczególnym nadzorem władz państwowych i zmierza powoli do rozwiązania. Na spotkaniu byli również obecni m. in. wiceminister środowiska Pani Małgorzata Golińska oraz europoseł Pan Czesław Hoc .

Pani Agnieszka Wróblewska to specjalista w dziedzinie ekonomii i zarządzania. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, Centrum Kształcenia Kadr Menadżerskich oraz Uniwersytetu Szczecińskiego na wydziale Prawa i Administracji.
Mieszkanka naszej gminy

Pełniła między innymi funkcje kierownika administracyjno-technicznego szpitala w Goleniowie. Oraz była jedną z uczestniczek konkursu na nowego prezesa S.C.M. w Goleniowie.

Gratulujemy12.03.2018c.jpgŹródło: Goleniów net - Portal Powiatu Goleniów
( http://goleniow.net.pl/news.php?extend.7315 )


Czas generowania: 0.0473 sek., 0.0017 z tego dla zapytań.