WiadomośćUkradła naklejki, grozi jej więzienie
(Kategoria: Policja informuje)
Dodane przez admin
piątek 14 września 2018 - 08:21:11


14.09.2018a.jpg Policjanci z Goleniowa zatrzymali 70-letnią kobietę, która ukradła  promocyjne naklejki z dyskontu, dzięki którym można wymienić je na maskotki. Sprawczyni usłyszała zarzuty, grozi jej do 5 lat więzienia.

Goleniowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży promocyjnych naklejek w jednym z dyskontów. Na nagraniu z monitoringu widać było kobietę, która stojąc przy nieczynnej kasie  sięgnęła po leżącą tam rolkę z naklejkami i oderwała z niej kilka sztuk. Następnie myśląc, że nikt nie zauważył co zrobiła, zabrała całą rolkę. Jak się okazało, kobieta ukradła około 600 naklejek. Sklep wycenił straty na 600 zł.
 
Dzięki nagraniu, które zarejestrował monitoring sklepu, udało się ustalić sprawczynię. Kilka dni po kradzieży, kobieta robiła zakupy w tym samym dyskoncie i została rozpoznana przez pracowników. 70-letnia mieszkanka Goleniowa została zatrzymana przez policjantów. Podczas czynności procesowych przyznała się do przestępstwa, nie potrafiła wytłumaczyć dlaczego dokonała kradzieży.

Za  swoje zachowanie seniorka odpowie przez sądem. Grozi jej do 5 lat więzienia.
 
asp.sztab. Julita Filipczuk
 

Źródło: Goleniów net - Portal Powiatu Goleniów
( http://goleniow.net.pl/news.php?extend.7687 )


Czas generowania: 0.0422 sek., 0.0027 z tego dla zapytań.