Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
Menu

anonse.jpg

Rozkład jazdy PKP

odjazdy-m.jpg
przyjazdy-m.jpg

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Cześć druga pt. Akcja wyborcza - odcinek pierwszy
Autor: MW dnia 08 lis : 22:14
przydługie to jest. Max 10 minut proponuję.

[News] Burmistrz ogłasza! Po cichu
Autor: MW dnia 08 lis : 22:11
Dotyczy obszaru przy GPP. W czym problem? Jak napi [ more ... ]

[News] Paplecznik - czyli wTylewizji po Goleniowsku cześć 1/01
Autor: MW dnia 06 lis : 13:16
Takie sobie to jest.

[News] Hymn Polski na mecie maratonu w Dreźnie
Autor: MW dnia 24 paź : 19:19
Brawa dla Dariusza i ekipy.

[News] Wyborcze roszady
Autor: MW dnia 22 paź : 15:32
I po zawodach

[News] STOP agitacji !
Autor: MW dnia 21 paź : 12:40
Hehe, to wszystko co poniżej winno być usunięte z [ more ... ]

[News] PSL gotowy do wyborów w powiecie
Autor: MW dnia 17 paź : 11:05
-LINK-Kto ma wpływ na lokalny PSL?PS. PSL ochoczo [ more ... ]

[News] Podwójny agent
Autor: MW dnia 16 paź : 16:41
Rozmówcy chwalili Kosiniaka-Kamysza za podwyższeni [ more ... ]

[News] Burmistrz Banach pojechał po bandzie?
Autor: MW dnia 16 paź : 07:57
bla bla bla... ciekawe czy złapią typka który na j [ more ... ]

[News] Patologie w szczecińskiej Platformie Obywatelskiej - z Olgierdem Geblewiczem w tle
Autor: Mike dnia 14 paź : 07:47
A taki porządny miał być , a tu wpadka wizerunkowa [ more ... ]-----------------------------------------------------------------------------

wtorek 20 listopad 2018
Żywa Flaga w SP 2

Żywa Flaga z okazji Święta Odzyskania Niepodległości, w dniu 26 października 2018 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Goleniowie utworzyli biało-czerwoną flagę która namalowali na 150 kwadratowych polach z tektury.
 
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 20 listopada 2018 - 23:44:32  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Miał 4 miesiące prawo jazdy .

logokpp1.jpg
Goleniowscy policjanci w minioną sobotę ( 17 listopada br.) około godziny 01:00, w trakcie kontroli drogowej pojazdu marki Peugeot 206 ujawnili 19- letniego kierowcę, który znajdował się w stanie nietrzeźwości ( 0,67 promila alkoholu).

W trakcie patrolu ulic Goleniowa policjanci ogniwa patrolowo – interwencyjnego zainteresowali się pojazdem marki Peugeot, który posiadał na karoserii liczne uszkodzenia, a co najważniejsze pojazd poruszał się po całej szerokości jezdni. Pomimo nadania przez mundurowych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierujący pojazdem oddalił się, zatrzymując się do kontroli dopiero po przejechaniu kilku ulic. W trakcie badania kierowcy na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu okazało się, że jest kierujący pojazdem jest nietrzeźwy, a prawo jazdy posiada zaledwie od 4 miesięcy. W pojeździe obok kierującego znajdował się drugi mężczyzna, który okazał się być właścicielem pojazdu, który oświadczył, że użyczył swój samochód koledze, gdyż był najtrzeźwiejszy  z nich wszystkich. Za udostępnienie swojego samochodu osobie znajdującej się w stanie po użyciu alkoholu, właściciel pojazdu został ukarany mandatem karnym.

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie kierujący odpowie przed sądem. Za przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do 2 lat.
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 20 listopada 2018 - 22:56:40  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Eksperymenty, nauka i dużo radości

19.11.2018a.jpg 20 mobilnych stacji badawczych i 3 edukatorów z mnóstwem zagadek naukowych w zanadrzu - - w tym składzie Centrum Nauki Kopernik jedzie do małych miejscowości w całej Polsce. Udowadnia, że nauka zachwyca, budzi ciekawość, bawi i wciąga

Do udziału w takiej przygodzie zaprasza w tym roku warszawskie Centrum Nauki Kopernik. Weźmie w niej udział ponad 160 tys. dzieci, rodziców i nauczycieli ze 160 małych miejscowości w całej Polsce.
22 i 23 listopada Naukobus pojawi się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Noblistów Polskich w Goleniowie.


Nauka inaczej
Jak by to było, gdyby dzieci samodzielnie eksperymentując, mogły dostrzec inną, emocjonującą twarz nauki? Gdyby to nie były zwykłe lekcje biologii, chemii, fizyki czy informatyki, ale pełne niespodzianek samodzielne odkrywanie praw i zasad, które rządzą światem? Taką właśnie możliwość daje „Naukobus”, projekt Centrum Nauki Kopernik - 20 stacji badawczych, które przyjeżdżają do szkoły wraz z edukatorami z Centrum Nauki Kopernik, daje szansę na poszerzenie wiedzy i dobrą zabawę. Edukatorzy pomagają zrozumieć zasady działania poszczególnych eksponatów i przybliżają prezentowane zjawiska naukowe.
Każda wizyta trwa dwa dni, w czasie których stacje badawcze są rozstawione w szkole, a uczniowie, którym towarzyszą edukatorzy, mogą z nich korzystać przez 6 godzin dziennie.
 
19.11.2018d.jpg


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 20 listopada 2018 - 01:29:42  ::  Czytaj/Komentuj: 0

niedziela 18 listopad 2018
Koncert „Tobie, Niepodległej śpiewamy”

W sobotę  17 listopada odbył się w sali GDK w Goleniowie kolejny koncert z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Nasz kraj, podczas którego Wystąpili artyści z Chóru Kameralnego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz Orkiestry Wojskowej w Szczecinie. Dzięki temu wydarzeniu można było posłuchać polskie pieśni patriotyczne. Sala wypełniła się po brzegi, a widzowie żywo reagowali na pieśni.
 
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  niedziela 18 listopada 2018 - 23:38:26  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 17 listopad 2018
Póki my żyjemy

tood-m.jpg Szanowni Państwo!

Nie jestem polonistką i zapewne z tego powodu nie rozumiem,w czym słowo „kiedy” jest lepsze od słowa „póki”. W moim rozumieniu „póki” jest bardziej podniosłe, natomiast „kiedy” emocjonalnie neutralne. Takie refleksje naszły mnie, gdy czekałam przed rondem Dmowskiego, żeby się włączyć do Marszu Niepodległości. Przebiegu uroczystości nie będę relacjonowała, bo wszyscy już wiedzą, że żadne prowokacje się nie udały, nie wpuszczono bojówkarzy ze Wschodu ani Zachodu, a tubylcze plemię rozbójnicze samo nie dało rady, bo ledwie zipie.Uroczystość przebiegła w podniosłej atmosferze, czym szczerze zasmuciła Targowicę Totalną. Biedny grafomanek, bijący się w cudze piersi, tym razem „poczuł się zażenowany”. Nie wiadomo czym konkretnie, ale wiadomo w czyim imieniu – uczestników, czyli ćwierć miliona, a niektórzy liczą nawet osiemset tysięcy patriotów z całej Polski!

Służby porządkowe spisały się na medal.
 
 


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 17 listopada 2018 - 14:12:49  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 15 listopad 2018
Koncert „Tobie, Niepodległej śpiewamy”

Kolejny koncert z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości, podczas którego Wystąpi Chór Kameralny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz Orkiestra Wojskowa w Szczecinie. Koncert będzie stanowić doskonałą okazję do posłuchania, jak również wspólnego śpiewania znanych, polskich pieśni patriotycznych.

SALA KONCERTOWA GDK

ul. Słowackiego 1

17 listopada 2018, godz. 17.00

Wstęp wolny
 
15.11.2018b.jpg


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 15 listopada 2018 - 22:08:47  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Festyn „Mikołaje są wśród nas”

Grudniowy festyn to wieloletnia tradycja, której istotą jest możliwość wspólnego tworzenia mikołajkowej atmosfery przez szkoły, organizacje pozarządowe i inne instytucje. Na goleniowskich Plantach pojawi się wiele stoisk z domowymi wypiekami i własnoręcznie wykonanymi ozdobami , a o oprawę muzyczną zadbają dzieci i młodzież. Wszystko to w świątecznym klimacie, którego dopełni obowiązkowa wizyta Świętego Mikołaja.

PLANTY MIEJSKIE

6 grudnia 2018, godz. 16.00 – 20.00

Wstęp wolny
 
15.11.2018a.jpg


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 15 listopada 2018 - 22:02:21  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Odsłonięcie rzeźby marszałka Józefa Klemensa Piłsudskiego - GALERIA FOTO

W dniu 11 Listopada 2018r, nastąpiło w Goleniowie uroczyste odsłonięcie rzeźby marszałka Józefa Klemensa Piłsudskiego na placu Jego imienia, przed dzisiejszym dworcem kolejowym w asyście żołnierzy Wojska Polskiego przy udziale władz gminy oraz mieszkańców naszego miasta.Po uroczystości uformowana została kolumna z uczestników, która przemaszerowała pod Pomnik Niepodległości, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości.
 
Prezentujemy zdjęcia autorstwa Marinero
 
 dsc_2310_.jpg
 
 
 


Ponad 50 zdjęć zapraszamy

galeriafoto.jpg
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 15 listopada 2018 - 21:42:09  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 14 listopad 2018
Marsz Niepodległości Warszawa 2018

Marsz Niepodległości w Warszawie 11.11.2018r., w krótkich odsłonach. Jak naprawdę wygląda od środka niby faszystowski marsz mogą się Państwo osobiście przekonać oglądając relację , w krótkich odsłonach z obchodów Tego święta, przygotowaną przez Mariusza Kowalczyka.
 
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 14 listopada 2018 - 12:53:57  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Starszy kapral Ciosek potrzebuje Waszej Pomocy!

14.11.2018a.jpg st. kpr. Kamil CIOSEK ma 34 lata, żonę i 14 letnią córkę. Jego marzeniem było pełnienie służby w 3 batalionie logistycznym w Glewicach co się spełniło. Zawsze uparcie dążył do postawionego sobie celu, był aktywnym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem.

Wszystko się zmieniło 5 sierpnia 2018r. To miały być wymarzone rodzinne wakacje które zmieniły się w koszmar. Niefortunny skok do wody spowodował zatrzymanie pracy serca. Dzięki szybkiej pomocy akcja serca Kamila została przywrócona. W szpitalu okazało się że ma liczne złamania odcinka piersiowego kręgosłupa, złamanie łuków i wyrostków stawowych po stronie lewej, złamanie trzonów kręgów C5 i C6 z uszkodzeniem rdzenia kręgowego co oznaczało jedno NIEDOWŁAD CZTEROKOŃCZYNOWY.

Aktualnie jest po dwóch ciężkich operacjach i walczy o każdy najmniejszy ruch w 10 Wojskowym Szpitalu w Bydgoszczy. Nadal potrzebuje opieki i pomocy w uzyskaniu środków na dalszą rehabilitację, sprzęt rehabilitacyjny i leczenie. Chcąc pomóc koledze można dokonać wpłat na konto Fundacji Szturman.

Wszystkie informacje z danymi i numerem konta do wpłat znajdziecie poniżej.
I pamiętajcie - dobro powraca!

Fundacja Byłych Żołnierzy
i Funkcjonariuszy Sił Specjalnych "SZTURMAN"
ul. Mieszka I 26, 44-121 Gliwice

Alior Bank nr 18 2490 0005 0000 4600 6874 5845
z dopiskiem "Pomoc dla Cioska"
 
Wspomóżmy naszego sąsiada!
 
 
szersze informacje
 
 
 
14.11.2018b.jpg


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 14 listopada 2018 - 12:39:45  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony       >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Angielski z dojazdem do klienta (Ogłoszenia - oddam , przejmę za darmo.) Marta Walancik 1453 0 -
 
Brak nowych postów Opieka nad 82-letnią seniorką (FREE 100% - wolność!!!) Aterima.Med 1904 0 -
 
Brak nowych postów Informacja kontrolowana (Nasz komentarz) admin 1636 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 4381 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 4930 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Tematów: 134 | Posty: 165 | Odsłon: 342359


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


 
k3reklama-m.jpg

komfort reklama-m.jpgNaprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343
robert2a.jpg

sigma.jpg
radca.jpg


Online
Gości: 12
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 5
Użytkowników: 681, Najnowszy: M.

Ogłoszenia
Sprzedam
Dotacje-email-
09 lis : 05:08
Prowadzisz firmę / spółkę potrzebne środki na rozwój lub masz pomysł na swój własny biznes i chciałbyś/chciałabyś go dofinansować w ramach dostępnych środków z Urzędu Pracy, ale:
- termin złożenia wniosków jest określony w czasie, a Ciebie przeraża zakres informacji niezbędnych do przygotowania oraz ilość załączników;
- potrzebujesz po ludzku zweryfikować niezrozumiałe zapisy w dokumentacji;
- potrzebujesz wsparcia doświadczonej, życzliwej osoby, która jest w stanie zweryfikować Twój pomysł, pod kątem określonych wymogów formalnych.

Zapraszam! Podczas naszego pierwszego spotkania/kontaktu ustalimy zarówno sposób naszej współpracy, a także rozliczenia.

Do każdej Osoby, Jej pomysłu oraz do przygotowania wniosku i niezbędnej dokumentacji podchodzę indywidualnie.

https://sites.google.com/prod/view/dotacja/strona-g%C5%82%C3%B3wna

ofertamail@list.ru
CITIHAUS-email-
14 lis : 08:11
CITIHAUS - oddłużanie i ochrona prawna obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości.

Zapewniamy kompleksową pomoc dla klientów banków posiadających kredyty hipoteczne, również walutowe.

Koszty z tytułu sprzedaży nie obciążają klientów.

Negocjujemy z wierzycielami oraz współpracujemy z instytucjami finansowymi.

Zabezpieczenie przed komornikiem i bezprawnymi działaniami wierzycieli.

Powództwa przeciwegzekucyjne, pozbawianie wykonalności tytułów egzekucyjnych, zawieszanie egzekucji, unieważnianie umów bankowych.

Prosimy o kontakt:
+48 511-423-074
www.citihaus.pl
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Darecki-email-
13 lis : 05:45
Kupię stare wojskowe odznaki, odznaczenia, medale, ordery,szable,bagnety,kordziki,mundury polskie, niemieckie, rosyjskie i inne, wojskowe oraz cywilne, orzełki z nakryć głowy, zaświadczenia i legitymacje związane z nadaniem odznaczeń, zdjęcia o tematyce wojskowej, przedwojenne pocztówki elementy umundurowania i wyposażenia wojskowego telefon 694972047
Więcej ogłoszeń (1)

Dodaj nowe ogłoszenie

Czas generowania: 0.1267 sek., 0.0344 z tego dla zapytań.