Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
Menu

anonse.jpg

Rozkład jazdy PKP

odjazdy-m.jpg
przyjazdy-m.jpg

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Proszę o wsparcie inicjatywy referendalnej
Autor: MW dnia 18 lip : 23:01
bajki

[News] Szanowni Panowie Burmistrzowie - List do redakcji
Autor: MW dnia 06 lip : 21:07
Popieram.

[News] Czy budowa wodociągu w Żółwiej Błoci nie jest do udźwignięcia dla Gminy Goleniów w tym roku
Autor: kellog dnia 12 cze : 17:22
Studnie ? Proponował bym jak jesteś taki(a) mądry( [ more ... ]

[News] Czy, Robert Krupowicz może stracić mandat burmistrza?
Autor: MW dnia 07 cze : 12:33
Członek rady fundacji. Nie może być na takim stano [ more ... ]

[News] Bardzo burzliwa i zmienna sesja z remontem ulicy w Lubczynie w tle.
Autor: MW dnia 03 cze : 12:55
Co nie zmienia faktu że ciała dał powiat. Skoro na [ more ... ]

[News] Bardzo burzliwa i zmienna sesja z remontem ulicy w Lubczynie w tle.
Autor: admin dnia 02 cze : 12:04
Nie dokładnie tak. Powiat z miejsca przekazał by t [ more ... ]

[News] Bardzo burzliwa i zmienna sesja z remontem ulicy w Lubczynie w tle.
Autor: MW dnia 02 cze : 08:29
komentujący i krytykującyna portalu goleniowska.co [ more ... ]

[News] Posłowie ponownie odwiedzą Stepnicę
Autor: admin dnia 31 maj : 21:50
Było na odwrót. To śmiano się ze spotkania z poseł [ more ... ]

[News] Posłowie ponownie odwiedzą Stepnicę
Autor: MW dnia 31 maj : 20:55
A tak się naśmiewano ze zdjęć, gdzie na spotkanie [ more ... ]

[News] ...my mówimy jak Pani traktuje ludzi...
Autor: admin dnia 23 maj : 09:33
MW. Może interweniować i władz lokalnych, żądać ud [ more ... ]
czwartek 19 lipiec 2018
GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD - Wyjaśnia

Nowo wybudowany wiadukt nad DK6 przy węźle Goleniów Północ łączący miejscowość Miękowo z Goleniowem docelowo nie będzie posiadał przejścia dla pieszych oraz ścieżki rowerowej ponieważ stanowi łącznik z drogą ekspresową S3. Obecnie wiadukt został przekazany do ruchu publicznego z wyłączeniem ruchu pieszego ze względu na zakończenie wszystkich robót budowlanych umożliwiających zgodnie z przepisami zdjęcie zakazu dla ruchu pieszego. Wykonawca robót w przewiduje w najbliższym czasie zakończenie robót wykończeniowych dla udostępnienia wiaduktu dla ruchu pieszego.

Przed rozpoczęciem budowy w miejscu nowego wiaduktu funkcjonował stary na którym nie było chodnika i ścieżki rowerowej podobnie jak na ul. Wolińskiej. Dwa nowe obiekty mostowe – wiadukty nad S6, będące w ciągu w ciągu drogi powiatowej DP4117Z, ul. Wolińska ( łącznik miejscowości Goleniów – Miękowo), zostały zaprojektowane do ruchu publicznego bez wydzielonego chodnika dla pieszych oraz bez ścieżki rowerowej (uwarunkowania środowiskowe, studium ekonomiczne, teren poza obszarem zabudowanym), piesi poruszają się zgodnie z przepisami Prawo o ruchu drogowym.

W chwili obecnej ruch pieszy czasowo został wstrzymany, obowiązuje zakaz do czasu zakończenia robót budowlanych wykończeniowych na wiaduktach. Po zdjęciu zakazu piesi będą mogli poruszać się zgodnie z przepisami Prawo o ruchu drogowym.
 
19.07.2018b.jpg
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 19 lipca 2018 - 14:32:05  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Uwaga ! Kierowcy ! Z Białunia, Zółwiej Błoci oraz Miękowa

19.07.2018a.jpg W dniu 20.07.2018 r. zostanie zamknięty przejazd z miejscowości Żółwia Błoć i Białuń do Goleniowa w okolicy budowanego nowego węzła Żółwia Błoć na nowo budowanym odcinku S-6.

Wyznaczony zostanie objazd przez nowo oddany do użytku wiadukt nad S-6 przy węźle Goleniów Północ łączącym miejscowość Miękowo z Goleniowem.

Powyższe rozwiązanie przewiduje się do 30.09.2018 r.


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 19 lipca 2018 - 12:35:17  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 18 lipiec 2018
Policjanci apelują do rodziców o rozsądek

18.07.2018c.jpg W związku z trwającymi wakacjami, goleniowscy policjanci apelują do rodziców, by zadbali o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży i zwracali uwagę na to, gdzie i jak bawią się ich pociechy oraz jakimi pojazdami poruszają się po drogach.

Quad czy motorower to coraz bardziej popularne pojazdy, jednak ich zakup wymaga przemyślenia. Rodzice nie zdają sobie często sprawy, jak duże zagrożenie mogą nieść ze sobą takie maszyny. Choć do wypadków na quadach dochodzi statystycznie rzadko, a jeśli już, to zdarzają się one poza drogami publicznymi, to nadal w przekonaniu większości użytkowników dróg, są to pojazdy w miarę bezpieczne, które nie wymagają specjalnych umiejętności. Nic bardziej mylnego. Przekonał się wczoraj o tym 17-letni kierowca quada, który w Przybiernowie wiózł 11-letniego pasażera. Chcąc uniknąć policyjnej kontroli, 17-latek podjął próbę ucieczki. W pewnym momencie, będąc w pobliskiej miejscowości stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wjechał w ogrodzenie posesji. Zarówno on, jak i małoletni pasażer z obrażeniami ciała trafili do szpitala.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 18 lipca 2018 - 22:58:50  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Proszę o wsparcie inicjatywy referendalnej

18.07.2018b.jpg
 
Witam serdecznie
 
Proszę o zamieszczenie informacji o zbieranych podpisach pod referendum, aby mieszkańcy mogli się wypowiedzieć.
 
KARTA JEST WAŻNA TYLKO W PRZYPADKU WYDRUKU OBUSTRONNEGO JAK W ORYGINALE.
 
Osoby zainteresowane wsparciem naszej akcji proszę o wyznaczenie ewentualnego miejsca zbiórki list w jednym miejscu max dwóch w Goleniowie ,gdyż ważne jest aby listy nie leżały na wierzchu i nie były dostępne do wglądu RODO:)
 
Dziękuję bo każdy podpis się liczy!!

Marcin Gręblicki

ul.Letnia 2a ,72-123 Kliniska WielkieLink do Karty

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 18 lipca 2018 - 17:18:01  ::  Czytaj/Komentuj: 1

Znak zakazu jako znak informacyjny?

18.07.2018a.jpg
 
 
Pieszy to osoba znajdująca się na drodze poza pojazdem. Pieszym jest osoba prowadząca rower, wózek dziecięcy lub inwalidzki.
 
Do pieszych zalicza się również osoby samodzielnie poruszające się po chodniku na wózku inwalidzkim, na wrotkach, deskorolkach, hulajnodze, nartach, łyżwach czy sankach. Pieszym jest też dziecko do lat dziesięciu kierujące rowerem pod opieką osoby dorosłej.

Częścią drogi przeznaczoną do ruchu pieszych jest chodnik lub droga dla pieszych oznaczona znakiem C-16.
W przypadku braku chodnika, pieszy powinien korzystać z pobocza, natomiast jeśli nie ma ani chodnika, ani pobocza - pieszy może iść jezdnią, ale POD WARUNKIEM zajmowania miejsca jak najbliżej jej krawędzi i USTĘPOWANIA MIEJSCA nadjeżdżającemu pojazdowi. W praktyce oznacza to, że na czas przejazdu pojazdu zbliżającego się z przeciwka, pieszy ma OPUŚCIĆ jezdnię.

PIESZY, który MUSI korzystać z POBOCZA lub JEZDNI, jest OBOWIĄZANY iść L E W Ą stroną drogi.

Znak B-41 "Zakaz ruchu pieszych"  zakazuje pieszym uczestnikom ruchu drogowego poruszania się PO DRODZE, która znajduje się za znakiem i po stronie, po której ten znak jest umieszczony.
Droga to wydzielony pas terenu składający się z jezdni, pobocza, chodnika, drogi dla pieszych lub drogi dla rowerów, łącznie z torowiskiem pojazdów szynowych znajdującym się w obrębie tego pasa, przeznaczony do ruchu lub postoju pojazdów, ruchu pieszych, jazdy wierzchem lub pędzenia zwierząt.
 
Wiadukt jest obiektem mostowym wybudowanym w ciągu drogi, służącym zapewnieniu komunikacji drogowej nad drogą lub linią kolejową.

Znak B-41 Stosowany jest w miejscach, gdzie nie ma chodnika lub chodnik jest remontowany, co mogłoby zmuszać pieszych do przemieszczania się skrajem jezdni. W takiej sytuacji obecność pieszych na drodze nie tylko zagraża im samym, ale również wzmaga ryzyko wystąpienia wypadku z udziałem dwóch lub więcej samochodów. Znak ten stosuje się również przy drogach szybkiego ruchu, przy których nie ma wydzielonego miejsca (ścieżki, chodnika) dla poruszania się pieszego, przy obwodnicach i innych drogach, które nie służą do ruchu pieszych i nie są do niego przystosowane przez swój charakter i przeznaczenie.

Umieszczając znak B-41, należy zapewnić pieszym (w razie potrzeby wskazać im) bezpieczny ciąg komunikacyjny. W tym celu zaleca się umieszczanie tabliczek, wskazujących możliwość korzystania z drogi.

(red.)
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 18 lipca 2018 - 13:11:02  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 16 lipiec 2018
Komentarz aktualny- Co w trawie piszczy. Czyli wiadukt do Miękowa DK6

We wrześniu 2007 r. prasa tak pisała o zbyt wąskim wiadukcie na przedłużeniu ul. Wolińskiej w Goleniowie.

W Goleniowie wybudowano zbyt wąski i stromy wiadukt. Kierowcy przeklinają, a policja boi się, że może dochodzić do wypadków.
...
 Szerszego nie opłacało się budować - odpowiada spokojnie przedstawiciel Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
...
- Zrobili go bez pomysłu - zapewnia Zygmunt Pięta z Goleniowa. - Tyle pieniędzy poszło na tę inwestycję. Dzięki niej miało być bezpieczniej i wygodniej. Okazało się, że jest gorzej niż było. Wiadukt stwarza iluzję bezpieczeństwa. Jeśli ktoś jej zawierzy, może srodze się zawieść.
...
- Ten wiadukt to kompletne nieporozumienie. Ale u nas to już tak zawsze jest, że jak chcą coś ulepszyć, to popsują w ogóle.
...
Dlaczego zatem nie zbudowano szerszego wiaduktu? - Kosztowałby o 3,5 mln więcej. To niepotrzebny wydatek - tłumaczy Kazimierz Matecki, zastępca dyrektora GDDKiA w Szczecinie. - Wiadukt jest na tyle szeroki, że mieszczą się na nim dwa samochody osobowe podczas mijania. To nie jest droga tranzytowa. Rzadko jeżdżą tędy samochody ciężarowe czy autobusy. Wybierają inną trasę. Jest to zresztą dopiero część docelowego układu komunikacyjnego w tym rejonie. Niebawem planowana jest budowa obwodnicy Miękowa, więc ruch na wiadukcie wyraźnie się zmniejszy.
http://www.gs24.pl/wiadomosci/szczecin/art/5245904,za-ciasny-ten-wiadukt,id,t.html

Życie napisało jednak inny scenariusz. Ruch, po wybudowaniu obwodnicy Miękowa, na wiadukcie się nie zmniejszył.

Po niespełna 10 latach opinia publiczna została poinformowana o przebudowie wiaduktu na drodze Goleniów-Miękowo. Nareszcie! Skończy się gehenna kierowców, rowerzystów i pieszych. Po oddaniu wiaduktu do użytku okazało się, że obdarowano nas, delikatnie rzecz ujmując, następną iluzją bezpieczeństwa.
 

Komentujący o inicjałach cm na portalu Gazety Goleniowskiej napisał: "Faktem jest, że wiceburmistrz T. Banach jeździł do Warszawy i negocjował powstanie ścieżki na wiadukcie przy Żółwiej Błoci. I tu nie ma wątpliwości - ludzie jej chcieli, zapotrzebowanie społeczne było znane, więc sprawę załatwiono. Rozmawiałem przed chwilą z Banachem i powiedział mi, że gdyby były jakiekolwiek naciski na budowę ścieżki rowerowej na wiadukcie na Wolińskiej, to by tę sprawę też poruszał (już tylko z przyzwyczajenia wspomnę, że powinien to robić starosta...). Ale wówczas temat ciągu rowerowego na wiadukcie "Wolińska" po prostu nie istniał. Nikt się go nie domagał - a jeśli było inaczej, to poproszę o dowody.
Ponieważ nie tylko moja pamięć jest zawodna, to przypomnę dyskutantom zawzięcie strzykającym w stronę gminy, że w 2015 roku był inny dylemat: czy w ogóle będzie istnieć jakikolwiek wiadukt na Wolińskiej. Pierwotnym stanowiskiem GDDKiA było wyburzenie starego wiaduktu i - uwaga! - likwidacja wyjazdu z miasta ulicą Wolińską. Trochę czasu zabrało przekonanie drogowców, żeby jednak wiadukt ujęli w planach. Tego już nikt zdaje się nie pamiętać. A warto. ..." -LINK-

Z powyższego komentarza można wysnuć wniosek, że winni są mieszkańcy, nie tylko wsi ale też miasta. Oni po prostu nie zgłaszali zapotrzebowania na bezpieczną przeprawę dla pieszych i rowerzystów. Winni są mieszkańcy!
 
Czy na pewno?[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 16 lipca 2018 - 10:36:10  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Piraci drogowi stracili prawa jazdy za prędkość

poli2.jpg Pomimo apeli nawołujących do przestrzegania prędkości i licznych działań policyjnych, w dalszym ciągu wielu kierujących pojazdami łamie obowiązujące przepisy. W miniony weekend policjanci goleniowskiej drogówki zatrzymali prawa jazdy kolejnym 7 kierowcom, którzy przekroczyli prędkość powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym.

W piątek w miejscowości Korytowo policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy 47-letniemu mieszkańcowi Polic, który przejeżdżał przez miejscowość z prędkością 102 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość o 52 km/h.

Następnego dnia uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi straciło 4 kierowców. 3 z nich przekroczyło prędkość w miejscowości Dębice. 26-latek z gminy Nowogard jechał o 68 km/h za szybko, 34-letni mieszkaniec Stargardu przekroczył dozwoloną prędkość o 62km/h, a jego młodszy kolega o 55 km/h. W tym dniu patrol drogówki zatrzymał prawo jazdy także 29-latkowi ze Stargardu, który pędził przez Korytowo z prędkością 133 km/h, tj. o 83 km/h za szybko.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 16 lipca 2018 - 02:05:30  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 14 lipiec 2018
Wola i niewola

tood-m.jpg
Szanowni Państwo!

Są dwa podejścia do finansów – tradycyjny i nowoczesny. Tradycyjny polega na tym, że najpierw się pieniądze zarabia, a później wydaje; nowoczesny – odwrotnie. W praktyce wygląda to tak, że na ten sam samochód człowiek nowoczesny musi pracować znacznie dłużej niż konserwatysta. Bank nie zadowoli się byle jakim procentem. Lichwiarz nie spocznie, póki nie wydusi z kredytobiorcy ostatniej kropli krwi. Z chwilą gdy zaczynasz pracować na spłatę kredytu, twoja wolna wola się kończy. Paradoksalnie, drogimi samochodami jeżdżą i w apartamentach mieszkają (do czasu bankructwa) właśnie niewolnicy.

Przy kolejnej próbie ocenzurowania Internetu jedni uważają, że tu chodzi „tylko” o pieniądze, a inni, że o indoktrynację. Nie należy natomiast zapominać, że w sumie to, to samo. Kto ma pieniądze, ten ma władzę, a kto ma władzę, ten ma pieniądze. Czy zatem, normalny człowiek może znaleźć jakieś wyjście z tego zaczarowanego kręgu?


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 14 lipca 2018 - 11:12:11  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 13 lipiec 2018
Przywitanie żołnierzy wracających z NSE II zm. PKW Łotwa - Galeria Foto

13.07.2018b.jpg
Żołnierze Narodowego Elementu wsparcia Logistycznego wydzielanego przez 1BLog z 3 batalionu logistycznego w Goleniowie w ramach II zmiany PKW Łotwa zostali uroczyście przywitani przez dowództwo w dniu 7 lipca na terenie jednostki w Glewicach.

Żołnierze 1. Pomorskiej Brygady Logistycznej w której składzie brali udział goleniowianie i tworzyli trzon NSE Polskiego Kontyngentu Wojskowego na Łotwie, w składzie Wielonarodowej Batalionowej Grupy Bojowej pod dowództwem kanadyjskim. Jednostka została sformowana w ramach wysuniętej wzmocnionej obecności (eFP) sił NATO. Grupa liczyła ok. tysiąca żołnierzy oprócz Polaków i Kanadyjczyków w jej skład delegowani byli żołnierze z Włochy, Albanii, Słowenii i Hiszpanii.
W uroczystości m.in. brał udział Starosta goleniowski Tomasz Kulinicz, przedstawiciele powiatowych służb mundurowych oraz rodziny żołnierzy.

NSE II zm. PKW Łotwa

A.B.

Zapraszamy do naszej galerii foto . Zdjęcia Jacek Capiga


galeriafoto.jpg


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 13 lipca 2018 - 17:38:14  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Kłopoty s/y Goleniów

13.07.2018a.jpg Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa z Gdyni poinformowała na swoim Fan Page FB o kłopotach jachtu s/y Goleniów należącego do OSiR w Goleniowie na wodach Zalewu Szczecińskiego w dniu 22 czerwca. W tym dniu sternik jachtu będącego w czarterze po godzinie 12 przekazał do MRCK w Gdyni informację, o uszkodzeniu śruby napędowej oraz, że w związku z tym załoga oczekuje pomocy. Na miejsce inspektorzy operacyjni , wysłali jednostkę ratowniczą Monsun w celu wyjaśnienia sytuacji.

"Monsun, który przybył na wskazaną pozycję, ustalił, że istotnie jacht z 7-mio osobową załogą jest unieruchomiony na środku toru podejściowego Świnoujście Szczecin, a związku z tym, że nie można było pozostawić dryfującego jachtu w miejscu, gdzie stwarzałby poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa żeglugi, Monsun rozpoczął holowanie w bezpieczny rejon.

Chwilę później załoga poinformowała, że obawia się wchodzić do pobliskiej Trzebieży na żaglach ze względu na stale wzrastającą siłę wiatru, dlatego ratowniczy „Monsun” zdecydował się udzielić dalszej pomocy i wprowadzić jacht do portu gdzie chwilę po godzinie 1300 bezpiecznie zacumowano." - fragment komunikatu MRCK. - -LINK-sar.png

Jak się dowiedzieliśmy od Bosmana Mariny w Lubczynie w śrubę napędową zaplątały się wodorosty tak mocno, że doszło do zablokowania napędu. Po odholowaniu jednostki do portu w Trzebieży, czarterujący wynajął nurka, który odblokował śrubę. Do zdarzenia doszło na torze wodnym Szczecin-Świnoujście - Zalew Szczeciński, przy sile wiatru 2-3 wg skali Beaufort'a.

Andrzej Bugajski


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 13 lipca 2018 - 16:04:46  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony       >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Angielski z dojazdem do klienta (Ogłoszenia - oddam , przejmę za darmo.) Marta Walancik 1321 0 -
 
Brak nowych postów Opieka nad 82-letnią seniorką (FREE 100% - wolność!!!) Aterima.Med 1715 0 -
 
Brak nowych postów Informacja kontrolowana (Nasz komentarz) admin 1492 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 4155 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 4652 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Tematów: 134 | Posty: 165 | Odsłon: 336550


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


k3reklama-m.jpg

komfort reklama-m.jpgNaprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343
robert2a.jpg

sigma.jpg
radca.jpg


Online
Gości: 7
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 3
Użytkowników: 674, Najnowszy: teodetor88

Ogłoszenia
Sprzedam
Piotr-email-
29 cze : 14:53
Książka zawiera praktyczne informacje jak ustrzec się przed Przestępcami Gospodarczymi oraz jakie stosują techniki począwszy od przejęcia spółki , pozyskania Prezesa „słupa” ukrycia pieniędzy skupowania własnych długów.

Książka zawiera też praktyczne rady umożliwiające :
- rozpoznanie spółki przygotowywanej do przestępstw oraz Prezesa figuranta ,
- zabezpieczenie spółki / przedsiębiorstwa przed fikcyjnymi długami lub złowrogim przejęciem
- odzyskaniem pieniądze

http://www.frydberg.pl
Aleksandra-email-
04 lip : 10:56
Sprzedam mieszkanie w Goleniowie, 2 pokoje, 48,15m2, cena: 190 000,00 zł.
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Czas generowania: 0.1210 sek., 0.0305 z tego dla zapytań.