Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
Menu

anonse.jpg

Rozkład jazdy PKP

odjazdy-m.jpg
przyjazdy-m.jpg

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Radny Ireneusz Zygmański Pyta o Gimnazjum nr 1 - RM Goleniów
Autor: MW dnia 23 lis : 16:08
Przepraszam to fejsik i tweet stanowi oficjalną l [ more ... ]

[News] Przewodniczący RM Lukasz Mituła łamie uchwały dotyczące uchwały absolutoryjnej
Autor: MW dnia 23 lis : 15:56
Hmmm po 5 miesiącach udostępniono materiały ? Co t [ more ... ]

[News] Jak sie powiedziało A... Ponownie opłaty za wodę i ścieki w górę?
Autor: MW dnia 03 lis : 19:47
Marszewo ma już zdaje się kanalizację. Mówią panow [ more ... ]

[News] Odpalono rok temu z hukiem i zapomniano
Autor: Andrzej dnia 26 paź : 18:01
To Prawda . Sprawa jest bardzo bulwersująca pod ty [ more ... ]

[News] Odpalono rok temu z hukiem i zapomniano
Autor: MW dnia 26 paź : 13:37
Debili co wyżywają się na znakach, rakietach nie b [ more ... ]

[News] Odpalono rok temu z hukiem i zapomniano
Autor: Margo dnia 25 paź : 14:00
Rakietę oklejono taśmą . Mnie zastanawia co inne [ more ... ]

[News] Policyjne działania „Niechronieni”
Autor: admin dnia 21 paź : 22:38
Zgadza się , tak samo jak kierowców pojazdów mecha [ more ... ]

[News] Policyjne działania „Niechronieni”
Autor: MW dnia 21 paź : 15:56
Cenne, szczególnie dla rowerzystów i pieszych. bra [ more ... ]

[News] Czy za późno?
Autor: MW dnia 17 paź : 10:02
Czyli będzie lepiej ? To chyba należy sie cieszyć [ more ... ]

[News] Spotkanie
Autor: MW dnia 13 paź : 12:39
, Każda wybieralna władza jest w nieustającej kam [ more ... ]
poniedziałek 05 grudzień 2016
Mikołaje są wśród nas

mikolaje2016.jpg Festyn organizowany rokrocznie 6 grudnia to już wieloletnia goleniowska tradycja. Organizatorami są szkoły, organizacje pozarządowe oraz Goleniowski Dom Kultury.
Na goleniowskich Plantach w godz. 16:00 - 20:00 pojawią się kawiarenki i stoiska z ozdobami świątecznymi, a na scenie wystąpią dzieci i młodzież.
Punktem kulminacyjnym tego dnia jest przyjazd św. Mikołaja.

W związku z organizowanym przez GDK festynem Mikołajkowym, w dn. 6.12.2016 r. w godz. 12:00 - 22:00 ul.Konstytucji 3go Maja na odcinku od ul. Kościuszki do ul. Pocztowej będzie zamknięta.

Za utrudnienia w ruchu organizatorzy przepraszają.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 05 grudnia 2016 - 18:00:35  ::  Czytaj/Komentuj: 0

niedziela 04 grudzień 2016
Czy goleniowscy radni łamią prawo ujawniając dane osobowe?

Społeczeństwo stając się co raz bardziej świadome swoich praw, zaczyna domagać się przestrzegania prawa przez władze. Przykładem może być wniosek mieszkańców, którzy poprzez radną Irenę Henkelman domagają się zaprzestania odczytywania na Sesjach imion i nazwisk osób wnoszących do Rady Miejskiej skargi lub wnioski. Dla niezorientowanych - Każdy obywatel ma prawo poskarżyć się do Rady Miejskiej na działania organu wykonawczego, tzn. burmistrza lub wnieść wniosek o przeprowadzenie np. kontroli w jednostce organizacyjnej Gminy. W takim wypadku jego pismo trafia pod obrady przeważnie Komisji Rewizyjnej, gdzie Przewodniczący odczytując treść skargi lub wniosku ujawnia dane osobowe piszącego. Pamiętać należy, że obrady wszystkich komisji działających w Radzie Miejskiej są jawne, tym samym każdy obecny usłyszy imię i nazwisko osoby skarżącej lub wnioskującej.

Analogiczną sytuację mamy na Sesji podczas odczytywania treści Uchwały.

Co na temat ochrony danych osobowych mówią miejscowe przepisy, nie wspominając o obowiązującej ustawie? Dnia 31.08.2011 r. Burmistrz wydał Zarządzenie Nr 49/2011 w sprawie ochrony danych osobowych i wprowadzenia do stosowania " Polityki Bezpieczeństwa Informacji" w Urzędzie Gminy i Miasta w Goleniowie. W par. 4 ust.1 owego Zarządzenia możemy przeczytać - " Ochronie danych osobowych w Urzędzie podlega każda informacja dotycząca konkretnej osoby fizycznej lub takiej osoby, którą można zidentyfikować. Informacja ma charakter osobowy, dopóki jest możliwe ustalenie tożsamości osoby, której dotyczy."

Zarządzeniem Nr 38/2005 z dnia 30 grudnia 2005 r. Burmistrz przyjął Instrukcję postępowania w sytuacji naruszenia ochrony danych osobowych, której wykonanie powierzono Administratorowi Bezpieczeństwa Informacji (w skrócie ABI). Już na wstępie przeczytamy - " Przez naruszenie ochrony danych osobowych rozumie się niezgodne z przepisami ustawy o ochronie danych i rozporządzeń wykonawczych przetwarzanie danych (zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie) oraz usuwanie (zmiana lub taka ich modyfikacja, która nie pozwoli na ustalenie tożsamości osoby, której dane dotyczą."
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  niedziela 04 grudnia 2016 - 22:10:15  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Troska o resortowe dzieci

todd-new12.jpg Szanowni Państwo!

Po zmianie władzy w 2015 zdawać by się mogło, że najłatwiej będzie z kulturą. Wystarczy zamknąć kurek z pieniędzmi dla teatrów i filmów szkalujących dobre imię Polski. Dopuszczenie nowych twórców było oczekiwane i na wyciągnięcie ręki. Nic jednak takiego przez ostatni rok się nie wydarzyło, a chyba powinno? Umniejszenie darowizn z kasy państwa na teatry Jandy tylko ją rozwścieczyło. Zastanawiający jest brak jakichś zdecydowanych działań na rzecz nowych przedsięwzięć.
Wydarzenie ostatniego tygodnia może przybliży nas do rozwiązania tej zagadki. Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego wyszedł z cienia, by... by wziąć w obronę resortowe dzieci, którym dzieje się krzywda! Córki takich „wybitnych” osobistości jak Komorowski czy Rzepliński nie mogą być przecież nękane pytaniami, co robią z dużymi pieniędzmi obficie spływającymi do ich fundacji ze skarbu państwa.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  niedziela 04 grudnia 2016 - 10:42:19  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 02 grudzień 2016
Gryf wyjeżdża do Sopotu

zapowied_treflii_gryf.jpg Przed nami trzynasta kolejka rozgrywek drugiej ligi. W jej ramach goleniowski Gryf w niedzielny wieczór rozegra swój mecz w Sopocie z rezerwami tamtejszego Trefla.

Goleniowianie po porażce z Politechniką Gdańską od początku tygodnia przygotowują się już konkretnie pod kolejnego rywala, który ewidentnie znajduje się na fali wznoszącej. Rezerwy Trefla zwyciężyły pięć ostatnich spotkań i po słabszym starcie odrabiają straty i aktualnie z bilansem 6 zwycięstw – 5 porażek znajdują się na czwartym miejscu w tabeli. Z kolei ekipa Gryfa po podobnej serii pięciu zwycięstw doznała ostatnio trzech z rzędu porażek i z bilansem 5 zwycięstw – 6 porażek jest na ósmym miejscu w tabeli. Mijający tydzień ekipa Gryfa poświęciła m.in. na analizę ostatnich porażek i próbę
usunięcia mankamentów w grze. Co ważne z zespołem treningi wznowił Orest Bury, który przez półtora miesiąca leczył kontuzję. Mimo dosyć późnej pory meczu liczymy, że zawodnicy Gryfa rozegrają ponownie mecz na swoim poziomie i na miare swoich możliwości dzięki czemu przerwą serię trzech porażek.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 02 grudnia 2016 - 16:59:42  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Mammobus - do końca roku bezpłatne badania dla kobiet w wieku 40-75 lat - Goleniów

mamnobus.jpg Mammografia trwa jedynie kilka minut i polega na zrobieniu 4 zdjęć rentgenowskich –  dwóch projekcji każdej piersi. Pozwala na rozpoznanie i wykrycie tzw. zmian bezobjawowych (guzków oraz innych nieprawidłowości w piersi) w bardzo wczesnym etapie rozwoju – wtedy, kiedy nie są one wyczuwalne przez kobietę lub lekarza, co bardzo istotnie zwiększa szansę wyleczenia.

 „Mimo, iż mammografia to najskuteczniejsza metoda profilaktyki raka piersi, nadal mniej niż połowa kobiet poddała się bezpłatnemu badaniu w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi – mówi dr Małgorzata Cymerman z LUX MED Diagnostyka - Zachęcamy panie do profilaktyki związanej z rakiem piersi, gdyż jest to najczęściej występujący nowotwór złośliwy wśród Polek.”

Z bezpłatnych badań dla kobiet poza Programem NFZ (w wieku 40-49 oraz 70-75 lat) w mammobusach LUX MED Diagnostyka skorzystało już około 20 tysięcy Polek!

Bezpłatne badania mammograficzne w mammobusie odbędą się:

Goleniów – 20 grudnia na parkingu przy stadionie od strony gimnazjum, ul. Norwida


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 02 grudnia 2016 - 16:56:25  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 01 grudzień 2016
Ocena stanu realizacji inwestycji RM w Goleniowie 2016 r. - Dyskusja

Ocena stanu realizacji inwestycji za okres miniony na XXVI sesji RM w Goleniowie w dniu 30.11.2016r. - Dyskusja

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 01 grudnia 2016 - 17:31:28  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Rusza budowa pierwszego odcinka linii 220 kV Glinki – Recław

aldasa-logo.png Wykonawca inwestycji, firma Aldesa Nowa Energia rozpoczęła wycinkę pojedynczych drzew i krzewów w gminie Goleniów na terenach leżących na trasie budowanej linii elektroenergetycznej 220 kV Glinki – Recław.

„Zgodnie z założeniami projektu pierwsze prace przygotowawcze na terenie gminy obejmują wycinkę pojedynczych drzew i krzewów. Wszystkie działania i ich terminy ustalamy bezpośrednio z właścicielami nieruchomości. Działania przygotowawcze nie wiążą się
z żadnymi utrudnieniami dla mieszkańców gminy.” – powiedział dyrektor projektu Bogumił Augustyniak z firmy Aldesa Nowa Energia.
Wykonawca przewiduje, że pierwsze prace budowlane na linii ruszą wiosną 2017 r.,
a zakończenie działań montażowo-budowlanych będzie miało miejsce w październiku 2017 r. Zakończenie testu eksploatacyjnego i odbiór końcowy całej linii elektroenergetycznej Glinki – Recław planowane jest na październik 2018 r.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 01 grudnia 2016 - 17:28:22  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Irena Henkelman składa protest w imieniu mieszkańców Okręgu Wyborczego nr 9

"Kilkuletnie wykluczenie całego Okręgu Wyborczego nr 9 z budżetu gminy jest nie do przyjęcia"

Irena Henkelman na XXVI sesji RM w Goleniowie w dniu 30.11.2016r.

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 01 grudnia 2016 - 17:18:04  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Sprostowanie

sprostowanie28.11.jpgSprostowanie umieszczamy na podstawie - Ustawy z dnia 26 stycznia 1984 r. - Prawo prasowe  z Dz.U.1984.5.24.
W najbliższym czasie odniesiemy się do w/w sprostowania


Redakcja
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 01 grudnia 2016 - 15:40:11  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 30 listopad 2016
"Świeżak" po zarzutach

swierzaki.png
 Policjanci z Goleniowa zatrzymali 30-letniego złodzieja, którego łupem padły promocyjne naklejki z „Biedronki”, dzięki którym można było odebrać pluszaki z „Gangu Świeżaków”. Mężczyzna usłyszał zarzuty, grozi mu do 5 lat więzienia.

 Policjanci ze Stepnicy, w połowie listopada otrzymali zgłoszenie o kradzieży promocyjnych naklejek w „Biedronce”. Na nagraniu z monitoringu widać było mężczyznę, który stojąc w kolejce do jednej z kas, wykorzystał fakt, iż kasa obok była zamknięta i sięgnął po leżącą tam rolkę z naklejkami, a następnie schował ją do kieszeni. Jak się okazało, złodziej ukradł około 2000 naklejek wartych 1000 zł., za co można było otrzymać ponad 30 „świeżaków”.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 30 listopada 2016 - 16:08:38  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony       >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Angielski z dojazdem do klienta (Ogłoszenia - oddam , przejmę za darmo.) Marta Walancik 131 0 -
 
Brak nowych postów Opieka nad 82-letnią seniorką (FREE 100% - wolność!!!) Aterima.Med 126 0 -
 
Brak nowych postów Informacja kontrolowana (Nasz komentarz) admin 133 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 2251 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 2468 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Tematów: 134 | Posty: 165 | Odsłon: 260001


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna

robert2a.jpg

sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Online
Gości: 7
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 2
Użytkowników: 628, Najnowszy: manpowergroup

Ogłoszenia
Sprzedam
Optimal Media GmbH-email-
29 lis : 10:09
Wir sind ein erfolgreicher europäischer Mediendienstleister mit Hauptsitz in Röbel/Müritz. Unser Service umfasst
die Projektentwicklung, Herstellung und Distribution von physischen Datenträgern wie CD, DVD, BD und Vinyl
Records sowie von Verlagsprodukten und Büchern. In unserer integrierten Druckerei produzieren wir hochwertige
Druckerzeugnisse und Verpackungen.

Zur Verstärkung unseres Teams suchen wir am Standort Röbel/Müritz zum nächstmöglichen Eintritt:

Mitarbeiter Mastering/Galvanik (m/w)

Ihre Aufgaben:
• Bedienen von Maschinen und Anlagen zur Fertigung der Betriebsmittel für die CD/DVD Replikation
unter Reinraumbedingungen
• Mitarbeit in der Betriebsmittelfertigung der CD/DVD/Vinyl- und Cu-Galvanik
• optische und mechanische Qualitätsprüfung der Matrizen und Stamper
• Produktüberwachung und Qualitätssicherung unter Einsatz modernster Messtechnik

Ihr Profil:
• selbstständiges und sorgfältiges Arbeiten
• Organisationsfähigkeit
• PC-Anwenderkenntnisse
• Bereitschaft zur Schichtarbeit

Sie erwartet eine spannende und eigenverantwortliche Tätigkeit mit bester Einarbeitung in einem attraktiven
Umfeld. Leben und arbeiten Sie in einer der schönsten Urlaubsregionen Deutschlands.

Gern nehmen wir Ihre Bewerbung per Post oder E-Mail entgegen:

optimal media GmbH
Mirko Goede
Personalwesen
Glienholzweg 7
17207 Röbel / Müritz
personalwesen@optimal-media.com
Tel.: +49 39931 56 862
Fax: +49 39931 56 567
www.optimal-media.com
Monika Szczurek-email-
24 lis : 09:55
Agencja Pracy Tymczasowej Netkadra (nr 13630) oferuje pracowników na różne stanowiska pracy, min: magazynier, operator wózka widłowego, pakowacz, inwentaryzator, operator linii produkcyjnej, operator wprowadzania danych, telemarketer, sprzedawca…. Wyślij zapytanie ze strony -LINK- lub zadzwoń: 13 43 76 309
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1463 sek., 0.0351 z tego dla zapytań.